Canon Polska ???

darok

New member
Co się dzieje z oddziałem Canona w Polsce,Nigdzie nie można dostać kamery hf11 czy hf10 w żadnym sklepie ich nie mają co najgorsze nikt nie wie kiedy będą bo firma Canon już od miesiąca nikogo nie informuje kiedy będą dostawy itd nie można się do nich dodzwonić na maile nie odpowiadają nawet sklepom internetowym,czy ktoś wie co się dzieje :(
 

vert0

New member
A o jakie miasto chodzi? Bylem z tydzień temu w MM na Ostrobramskiej w Wawie, takze w RTV EURO w Arkadii i mieli na wystawie hf11. Fakt faktem, ze chyba każda kamera powyżej 2500zl, to w sklepach tego typu, jest pojedynczą sztuką z wystawy :/ Poprostu jest za maly popyt na tego typu towary, szczegolnie teraz jak ceny jeszcze poszly w gore. A szukales w necie? Ostatnio jest sporo sklepow internetowych z opcja odbior osobisty, wiec mozna spokojnie zamowic i obejrzec przy odbiorze, czy wszystko jest jak nalezy, a jak cos nie pasi (procz ceny;)), to nie placic.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Co do zakupów w necie to Masz rację jest bardzo wiele sklepów internetowych, które oferują kamery do sprzedaży. Oferują, ale ich nie mają!!!!
Przerabiałem to przy zakupie Canona HF100 i było to w grudniu 2008r. Cały miesiąc zajęło mi kupienie tej kamery bo sklepy internetowe niby ją miały, ale właśnie niby. Jak dzwoniłem to się okazywało, że towaru brak.

Także znam z doświadczenia problem kolegi Darok.

A w sklepach typu nie dla idiotów to i owszem kamera była, ale ceny były kosmiczne. Nawet w porównaniu do obecnych cen po dużym skoku cen walut.

ech cała Polska.....
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
vert0 No chyba miałeś szczęście!!!!

Oczywiście ja też mogłem kupić kamerę. Ale za 3500zł. A kupiłem za 2089zł....
Później nawet pojawiła się w cenie troszkę poniżej 2tys złotych. Ale bardzo szybko zniknęła.....
 

Norbi79

New member
witam niewiem skąd jesteś ale ja akurat nie miałem problemu z zakupem kamerki Hf10 jestem z okolic Poznania i wyszukałem w necie ze RTV Euro Agd mają w swojej ofercie zadzowniłem do nich do centrali i mi powiedzieli gdzie i w jakim ich sklepie jest ile sztuk (prawie w każdym ich sklepie były ze 2 sztuki) zarezerwowałem sobie i bez stresu po paru dniach pojechałem kupić - oczywiście czekała na mnie kamerka w sklepie :)
 

darok

New member
Jestem z Lublina u nas ich nie ma dzwonie do Warszawy ale chyba już dziś za pózno nikt nie odbiera jutro jest dzień chyba będę musiał udać się na wycieczke do stolicy ile to się musi człowiek oganiać i odzwonić by kamerę kupić ręce opadają ,w żadnym sklepie internetowym nie ma tych kamer na stanie dzwoniłem chyba do 20 dzięki za pomoc jak uda mi się zakupić to dam znać pozdro
 

artur mazur

New member
hf10

darok napisał:
Jestem z Lublina u nas ich nie ma dzwonie do Warszawy ale chyba już dziś za pózno nikt nie odbiera jutro jest dzień chyba będę musiał udać się na wycieczke do stolicy ile to się musi człowiek oganiać i odzwonić by kamerę kupić ręce opadają ,w żadnym sklepie internetowym nie ma tych kamer na stanie dzwoniłem chyba do 20 dzięki za pomoc jak uda mi się zakupić to dam znać pozdro
internetowy sklep cyfrowe.pl jedyne 3389 (wysyłają wciągu 24h)
 

Norbi79

New member
ładne mi jedyne 3389 :) ja za swoją dałem około 3 tysiące razem z przedłużeniem gwarancji na 3 lata i z ubezpieczeniem (mam małego synka więc ostrożności nigdy nie za wiele :) zresztą co do ceny to widziałem na internetowych sklepach ta kamerke po niecałe 4 tysiące więc przegięć nie brakuje :)
 

syleon

New member
Witam.
Moge tylko potwierdzic Wasze spostrzeżenia. Szukałem na Dolnym Śląsku HG 20, ale to marzenie ściętej głowy. Jedynie na Wrocławskich Bielanach była po 2999 gdzie jeszcze 2 tygodnie temu można było kupić za niecałe 2500. Więc zaczęłem sie rozglądać za HG10 którą proponowano mi zawsze gdy otrzymywałem info ze brak HG20. Jakie było moje zdziwienie gdy chciałem zamówić to już nie było czego, bo wszędzie brak i nie wiadomo kiedy będzie. A w ME w Legnicy koleś był wogóle zdziwiony ze Canon ma w ofercie kamery :mrgreen: (bez komentarza). W końcu udało mi się ja zamówicna allegro (chciałem wstawić linka ale jeszcze nie mogę :( ) za wmiare przystępna cene.
 

darok

New member
Dzięki waszej pomocy udało mi się kupić hf10 w MM na ostrobramskiej cena 2899zł,ostatnia sztuka w pudełeczku nie z wystawy mają jeszcze hf11 ale za 3800zł dla mnie za drogo:(,co do hf10 to jeszcze jest w MM na Bemowie za gablotą tyle jeśli chodzi o MM w Warszwie co do RTV EURO to mają tylko hf10 za taką samą cenę co w MM i tylko na Jankach i Bemowie sztuki w pudełkach nie z wystawki w Saturnie pusto wszystkie wyprzedane choć pani mnie zaskoczyła mówiąc że hf10 sprzedali ostatnią sztukę dwa dni wcześniej uwaga za 1600zł aż się wierzyć nie chce;),i to by było jeśli chodzi o Warszawę.Wydaje mi się że to ostatnie sztuki na rynku Polskim Canon w magazynach ma chyba czysto stąd brak dostaw do sklepów czekają na nowe modele itd po za tym u nas w kraju jest mały popyt na takie kamery każdy kupuje zwykłą cyfrówke za max 1500zł.Jeszcze raz dzięki za pomoc do głowy mi nie pszyszło że można wsiąść w samochód i pojechać do stolicy na zakupy no ciut drożej niż w sklepach z internetowych ale jest mam:D tak swoją drogą ale się człowiek uzależnił od tych sklepów co nie trzeba z domu wychodzić;) ok spadam kamere testować pozdrawiam wszystkich:D
 
Do góry