Canon HF200 nowa za 2550zł.

blackevil

New member
Witam !
Każdy wie że po spadku złotówki sprzęt RTV (i nie tylko) poszedł ostro w górę. W listopadzie starszy model kamery Canon HF100 w Media kosztowała poniżej 1800zł. a teraz na Ceneo ok. 2600zł. Także w dzisiejszych ciężkich czasach w trakcie trwania kryzysu człowiek musi oszczędzać każdą złotówkę i dlatego wychodzę z propozycją.


W sobotę (11.07.2009r.) w Media Markt ma być promocja która brzmi „Pół w Dół”. Akcja polega na tym że kupujemy 2 produkty a za tańszy płacimy 50% wartości. Szukam osoby z okolic Gliwic, Zabrza która chce skorzystać z promocji i kupić kamerę Canon HF200 za 2550zł. (jakieś tydzień temu w Media 3400zł.). Rachunek jest prosty (pod warunkiem że cena się nie zmieni i będą jeszcze w ofercie) kupujemy 2 kamery czyli 3400zł. + 3400zł.*50% = 3400zł. + 1700zł. = 5100zł. . Kwotę tę dzielimy na pół czyli 5100zł./2 = 2550zł. na osobę.


Chętne osoby proszę o kontakt na priv.

Właśnie zapoznałem się z regulaminem akcji i niestety promocja nie obejmuje dwóch tych samych produktów, tylko produkty o różnej kowcie (jeden musi być tańszy od drugiego). Ale mimo to być może jest możliwość kupienia kamery np. z dodatkową kartą pamięci czy coś w tym rodzaju i wtedy były by to 2 różne przedmioty lub inny model kamery w podobnej kwocie.
 
Ostatnia edycja:

Artur_K

New member
blackevil napisał:
Witam !

Właśnie zapoznałem się z regulaminem aukcji i niestety promocja nie obejmuje dwóch tych samych produktów, tylko produkty o różnej kowcie (jeden musi być tańszy od drugiego). Ale mimo to być może jest możliwość kupienia kamery np. z dodatkową kartą pamięci czy coś w tym rodzaju i wtedy były by to 2 różne przedmioty lub inny model kamery w podobnej kwocie.

Dwa rożne przedmioty to właśnie będą jak kupisz kamerę z dodatkową kartą i wtedy za tą kartę zapłacisz połowę ceny. Chyba że kamery są dostępne w różnych zestawach wyposażenia to wtedy możesz sobie kupić dwa różne zestawy w różnych cenach.
 

blackevil

New member
To to ja rozumiem, tylko że czasami bywają zestawy droższe lub tańsze np. z opisaną wyżej kartą, pojemniejszym akumulatorem czy innymi akcesoriami nie wchodzącymi w standard. Ale w Media raczej takich nie mają. :(
 

Artur_K

New member
blackevil napisał:
Witam !
W sobotę (11.07.2009r.) w Media Markt ma być promocja która brzmi „Pół w Dół”. Akcja polega na tym że kupujemy 2 produkty a za tańszy płacimy 50% wartości. Szukam osoby z okolic Gliwic, Zabrza która chce skorzystać z promocji i kupić

A ja szukam kogoś z Warszawy kto chce kupić coś w granicach 5 - 6 tys zł. Ja chcę kupić kamerę Sony HDR-XR500/520

Pozdrawiam
 
Do góry