Cannon MV300 vs. Toshiba Camileo H30

Kleszcz25

New member
Muszę zrezygnować z używania Cannon MV300 Canon MV300 - ZOOM: Tu znajdziesz Swój aparat! i postanowiłem zakupić coś zastępczego do okazjonalnego filmowania (raz na kwartał wycieczka). Wybór padł na Toshiba Camileo H30 Kamera Toshiba Camileo H30 - opis, informacje, dane techniczne produktu

Pytanie jaką odczuję różnicę w jakości i sposobie filmowania porównując te dwa modele.
Pytanie chyba skierowane do doświadczonych bo modele dzieli znaczny przedział czasowy.

Z góry dzięki za wszelkie uwagi. A może coś doradzicie do 800 zł ?
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Muszę zrezygnować z używania Cannon MV300 Canon MV300 - ZOOM: Tu znajdziesz Swój aparat! i postanowiłem zakupić coś zastępczego do okazjonalnego filmowania (raz na kwartał wycieczka). Wybór padł na Toshiba Camileo H30 Kamera Toshiba Camileo H30 - opis, informacje, dane techniczne produktu

Pytanie jaką odczuję różnicę w jakości i sposobie filmowania porównując te dwa modele.
Pytanie chyba skierowane do doświadczonych bo modele dzieli znaczny przedział czasowy.

Z góry dzięki za wszelkie uwagi. A może coś doradzicie do 800 zł ?


Obie kamery są nic nie warte.
Aby mieć znośna dla laików oka, nalezy wydać przynajmniej 1500-2000zł na skapiec.pl

Jak się bardzo "nie znasz" to jak z szampanem
Kup francuzki, taki na jki Cię stać.
W przypadku kamer, kup Sony HD(Full HD), taka na jaką Cię stać.

Jak jesteś fachowcem, to stoi przed Toba szereg mozliwosci poza HD Sony. Samsung, Panasonic i nic więcej.
Reszta to dla naprawdę bardzo dobrych fachowców(JVC czy Toshiba)

A może coś doradzicie do 800 zł ?

Oszcędzaj dalej, aż uzbierasz więcej.
Przyzwoity telefon komórkowy kosztyje ponad 1500zł.
 
Ostatnia edycja:

larek

New member
(...) Obie kamery są nic nie warte. (...)

Jak zwykle, mocno i prosto w serce :-D.
Ja sobie myślę, że jednak obie kamery są tyle warte, ile kupujący są w stanie za nie dać. A skoro się sprzedają, to jednak komuś wystarczają. Być może na chwilę, aż nie kupi czegoś lepszego, ale jak się ma okrojony budżet...
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Jak zwykle, mocno i prosto w serce :-D....

No dobrze, ten Canon jest nic nie warty, Camileo jest dla mało wymagających, np dwójki dzieci mojego kolegi, którym ja poradziłem, i to właściwie 2 sztuki, bo każde dziecko pojechało do szkoły na rok w innym miescie USA.:krol:
 
Ostatnia edycja:

darekguma

New member
Bez reklam
Jak zwykle, mocno i prosto w serce :-D.
Ja sobie myślę, że jednak obie kamery są tyle warte, ile kupujący są w stanie za nie dać. A skoro się sprzedają, to jednak komuś wystarczają. Być może na chwilę, aż nie kupi czegoś lepszego, ale jak się ma okrojony budżet...
Jak chcesz oglądać materiał z tych kamer na starym tv 25' to mozesz kupić lecz jak na wiekszym LCD lub plazma to przemyśl to jeszcze, aparaty fotograficzne z funkcją nagrywania w avchd za 1000 zł nagrywaja przy tym bajkowy obraz. Pozdro, Darek.
 
Do góry