Canal+ Zwycięzcą Przetargu O Prawa Do Ligi Polskiej

mataman

New member
Bez reklam
A co jakby było na polsacie sport to tam ludzie nie maja o tym pojęcia ? Znowu lige będzie ogladało waskie grono osób. Ale było to do przewidzenia.
 

Mabri

New member
Oglądalność ligi polskiej będzie dalej niszowa i takie jest jej miejsce. Zresztą Ekstraklasa S.A. ma takie samo zdanie na ten temat przyznając koncesję dla C+.
 

gregorp

New member
Podejrzewam że gdyby wygrała enak to byłoby super i oglądalnosć byłaby ogromna???

Musisz pamietać że jednak troche tych odbiorców C+ ma.

O tych "edukacyjnych" niewspominając ;-)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wg informacji jakie słyszałem, to liga będzie dostępna na wszystkich platformach, natomiast C+ będzie zajmować się realizacją.
 

Amorek7001

New member
Tyle kasy za tą kopanine - Tragedia !!

Niestety dla mnie i dla cześci abonentów C+ jest przykra wiadomość. Jestem fanem futbolu ale polska liga to jest poprostu dno i 7m mułu. Wolałbym aby te prawa wygrał kto inny.Za te pieniądze można by było wybierać mecz, który się chce oglądać z hiszpańskiej PD i angielskiej PL (czasem coś z włoskiej), tak jak to jest w przypadku N-ki z Ligą mistrzów czy w normalnych krajach. To samo dotyczy meczów NBA oraz polepszenia oferty filmowej. Tymczasem przez kolejne sezony ogormne pieniądze bedą przejadane przez KOPACZY, którzy w porównaniu do czołówki światowej wyglądają jak trabant(nie obrażając tego samochodu) przy Ferrari. Chyba bede się oswajał z myślą i zrezygnuje z C+ i zakupię N-kę albo się szarpnę na angielski SKYHD.
 

Mabri

New member
gregorp napisał:
Podejrzewam że gdyby wygrała enak to byłoby super i oglądalnosć byłaby ogromna???
Musisz pamietać że jednak troche tych odbiorców C+ ma.
O tych "edukacyjnych" niewspominając ;-)

Nie rozumiem tego sarkazmu?!
Spólka N z CP dawała możliwość wykupienia za 16 zł każdemu, niezależnie od posiadanej platformy czy kablówki.
Mnie liga polska nie interesuje, niech się inni martwią.
Śmiejesz się pisząc "edukacyjnych" a to czyste ZŁODZIEJSTWO!!!

ar2 napisał:
Wg informacji jakie słyszałem, to liga będzie dostępna na wszystkich platformach, natomiast C+ będzie zajmować się realizacją.

Tak twierdzi prezes N. Niestety C+ zaprzecza.
Coś czuję, że będzie jeszcze wokół tego trochę zamiesznia - zresztą jak to u nas w Polsce bywa.
 
Ostatnia edycja:

gregorp

New member
Mabri napisał:
Nie rozumiem tego sarkazmu?!
Spólka N z CP dawała możliwość wykupienia za 16 zł każdemu, niezależnie od posiadanej platformy czy kablówki.

Przepraszam ale co oferowała za 16 pln?

N-ka wiele rzeczy obiecywała (zresztą sam wiązałem z nią wielkie nadzieje, "a wyszło jak zawsze".

Za 16 pln jeden mecz-a to owszem może bym w to uwierzył a tak to raczej mocno w to wątpię.
Jak przepraszam,sobie to wyobrażasz?

Raczej nie wierze że daliby Ci dekoder i tylko Ligę Polską za 16 pln (pozatym trochę drogi ten interes).

Jeżeli miało by być w każdej platformie i kablówce-hmm, ok. tylko że pewnie taki jeden mały warunek-Twoja kablówka lub platforma musiałaby podpisać z nimi umowę.-dla kilku abonentów, oglądajaących ligę?-średnio to widzę.
Jak już-kablówka musiałaby na tym też zarobić-czyli z 16pln robi się troche więcej (chyba nie wierzysz że Twój operator jest taki zaje... i super w dodatku);-), że pozwoliłby żeby n-ka zarabiała a on nie.

Jak słyszę że n-ka ma coś robić z CP to mi się słabo robi.

Więc wole jak już zajmuje się tym ten chu...y" C+(opinia wielu na tym forum-ja się do końca z nią nie zgodzę)-ludzie, którzy przynajmniej moim skromnym zdaniem mają pojęcie o co chodzi w OE i jak to pokazywać.
 
Ostatnia edycja:

jacekkub

New member
Witam wszystkich

Muszę powiedziec, że bardzo bulwersują mnie zyczenia formułowane

przez przedstawicieli platformy n dotyczące możliwości dostarczania

sygnału z transmisji OE. Nie widzę najmniejszego powodu aby Cyfra

miała się dzielic oferta z inna platformą, przecież jednym z

podstawowych patrametrów konkurencyjności platform jest oferta

programowa. Czy władze n przekażą innym platformom sygnał

z Ligii Mistrzów, na pewno nie gdyż jest to oferta która skłoniła

klientów do zawarcia umowy z n-ką. Poza tym uważam, że to

dzięki abonentom Cyfry ( bo to oni tak naprawdę ponoszą koszty

opłacając abonament ) stadiony piłkarskie nie zarosły

jeszcze chwastami, przecież Canal+ utrzymuje polskie kluby od wielu

lat.

O wyższości komentatorów piłkarskich z Cyfry

( Twarowski , Smokowski, Laskowski, Nachorny, Orłowski itp ) nie ma

co dyskutować bo jest to oczywista oczywistość.
 

Marek-Browarek6

New member
Amorek7001 napisał:
Niestety dla mnie i dla cześci abonentów C+ jest przykra wiadomość. Jestem fanem futbolu ale polska liga to jest poprostu dno i 7m mułu. Wolałbym aby te prawa wygrał kto inny.Za te pieniądze można by było wybierać mecz, który się chce oglądać z hiszpańskiej PD i angielskiej PL (czasem coś z włoskiej), tak jak to jest w przypadku N-ki z Ligą mistrzów czy w normalnych krajach. To samo dotyczy meczów NBA oraz polepszenia oferty filmowej. Tymczasem przez kolejne sezony ogormne pieniądze bedą przejadane przez KOPACZY, którzy w porównaniu do czołówki światowej wyglądają jak trabant(nie obrażając tego samochodu) przy Ferrari. Chyba bede się oswajał z myślą i zrezygnuje z C+ i zakupię N-kę albo się szarpnę na angielski SKYHD.

Popieram - tyle czasu i pieniędzy bezpowrotnie straconych na tę ŻENADĘ!!!!
 

fiaam

New member
Ja bym sprzedał prawa do transmisji wszystkim po równo. Canal +,"n" i CP - każda platforma daje po 50 mln i jest git. Wszyscy są zadowoleni - odbiorcy i kluby.
 
Do góry