CAMBRIDGE AUDIO CXUHD vs OPPO UDP-203

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja wziąłem CA - skusiła mnie lepsza cena - bo możliwości identyczne biorąc pod uwagę sygnał Video i audio po HDMI
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Pewnie będziesz zadowolony, jak każdy kto zakupił ;) ale mimo wszystko daj znać jak wrażenia :) Też się przymierzam do zakupu, ale cena mnie jeszcze powstrzymuje, choć i tak dostałeś lepsza ofertę - ja dwa tygodnie temu usłyszałem ponad 3600 :( Nie wiem skąd ta różnica... nie pierwszy zakup, niebieski jestem ;) :)
 

porkbone

Member
Pierwsze wrażenia : miodzio !!!
Niestety mam na razie starsze kino domowe bez hdmi tylko wejście optyczne
więc dźwięk mam mocno niewykorzystany max dts . Może za parę lat ???
TV generalnie daje radę ( LG 55UF90V ) nie chciał odtwarzać 4K z dysku sieciowego
a mam tylko neo do 20 , oppo buforuje i odtwarza , ale to wina netu .
A przy Planet Earth II 4K szukałem szczęki pod stołem .
Duża wada - cinavia , ale nie z nami te numery :p
Cena .
Nie kupowałem tu , lecz wykorzystałem black friday.
Napisałem do kilku dystrybutorów jaką cenę zaproponują i taką udało się uzyskać
najmniejszą.
 

piskle smoka

New member
Witam,maly offtopic .
Mam pytanie czy Cambridge audio CXU mozna rownolegle podlaczyc do ampli (Marantz sr 7010) HDMI do filmow i RCA do cd. ?

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Wydaje mi się że tak .Np. są ludzie ze starszymi ampli i swoje odtwarzacze blu-ray podłączaja dźwięk po optyku obraz po HDMI do tv, więc sygnał na wyjściach Rca też jest non-stop.Pzdr
 

piskle smoka

New member
Wydaje mi się że tak .Np. są ludzie ze starszymi ampli i swoje odtwarzacze blu-ray podłączaja dźwięk po optyku obraz po HDMI do tv, więc sygnał na wyjściach Rca też jest non-stop.Pzdr
W moim przypadku chcialbym wykorzystac dobra sekcje audio w tym odtwarzaczu.

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Oczywiście że możesz. podłącz hdmi normalnie a dźwięk czy po rca czy optykiem. Potem zmieniaj źródło sygnału i sam stwierdzisz czy jest różnica hdmi/opptyk lub rca
 

piskle smoka

New member
Oczywiście że możesz. podłącz hdmi normalnie a dźwięk czy po rca czy optykiem. Potem zmieniaj źródło sygnału i sam stwierdzisz czy jest różnica hdmi/opptyk lub rca
Dokladnie chodzi o to ze do filmow Hdmi pod wejscie Bluray a rca pod wejscie CD w Ampli .W sumie mam tak podlaczone i jak ogladam film to wej. Bluray a jak slucham CD to po analogach.Tylko niewiem czy tak mozna .Czy to sie jakos nie gryzie ?
Jak slucham CD to po RCA jest zdecydowanie lepszy dzwiek.

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

rlp

New member
Zainteresowany

Dzień dobry.
porkbone czy możesz zdradzić skąd to OPPO 203 za 3350 może jakieś namiary ? (czy mają też wersję region free ?)
 

martinoo1974

New member
Witam
Szukam dwóch sztuk najchętniej w region free. Znalazłem w Angli za około 3600 z dostawą chociaż nie ukrywam że wolę kupić u nas.
W rachubę ewentualnie wchodzi z regionem B tylko pytanie czy po czasie można odpłatnie w serwisie zrobić free?

Także koledzy macie jakieś namiary na sklep z którym można ponegocjować?

A może CAMBRIDGE radzi sobie z plikami srt z źródeł zewnetrznych ?- tak jak wspomniane Oppo
 
Ostatnia edycja:
Do góry