Cambridge Audio CXA80 + CXN

seeland

New member
Witam zastanawiam się nad kupnem takiego zestawu jednak jestem laikiem w tym temacie i nie mam pojęcia jakie kolumny do niego wybrać. Myślałem o keef r500, czy ktoś z tutaj obecnych słuchał takiego połączenia? Proszę o jakich opinie lub porady co do wyboru kolumn w cenie do 8000 zł. Z góry dziękuje za pomoc
 

Henry

Active member
Bez reklam
Napisz jak duże masz pomieszczenie i jakiej muzyki słuchasz w przeważającej części.

Ja słuchałem CA z Tannoyem XT8F, Kefem R700, Focal Aria 926, Monitor Audio Silver 8 i brzmiało to dobrze, z dwoma pierwszymi najlepiej.
Ale wiadomo sam będziesz musiał posłuchać i ocenić.
 

lobos

New member
Bez reklam
Nie wiem jak brzmieniowo, ale wizualnie zwłaszcza CXN piękna sprawa :)
Żeby więcej firm tworzyło takie sprzęty to byłoby w czym wybierać ;-)
 

seeland

New member
Napisz jak duże masz pomieszczenie i jakiej muzyki słuchasz w przeważającej części.

Ja słuchałem CA z Tannoyem XT8F, Kefem R700, Focal Aria 926, Monitor Audio Silver 8 i brzmiało to dobrze, z dwoma pierwszymi najlepiej.
Ale wiadomo sam będziesz musiał posłuchać i ocenić.
Przeważnie jest to muzuka chillout oraz house co do pokoju docelowo będzie to jakieś 38 metrów.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na taki metraż R700 to minimum, a tak na prawdę R900 by się przydały. Tylko niestety to już inny budżet. Posłuchaj też Pylon Diamond 28. Może coś z Focal-a, JBL LS80.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Przeważnie jest to muzuka chillout oraz house co do pokoju docelowo będzie to jakieś 38 metrów.

KEF do tej muzy by się nadał :)

Ja tam bym wstawił R700 na to pomieszczenie, one naprawdę nieźle sobie radzą nawet w większym metrażu, przy R900 przydałaby się już mocniejsza elektronika.
 
Do góry