cambridge audio cx 80

kinxsize

New member
Cześć może pytanie zabrzmi dość awangardowo ale, czy ktoś miał okazję odsłuchu właśnie tej nowej seri wzmacniacza cambridge cx 80 ? Premiera była w styczniu, jeśli tak proszę o opinie.
Dzięki
 

kinxsize

New member
Wiesz tutaj w Anglii okazuje się że jeszcze nie jest dostępny w sklepach. Szok!! Angielska firma, u niemców widziałem na aukcji i w Polsce w sklepie ********* online.
Ciekaw jestem kiedy się pojawi i czy w ogóle warto na niego czekać. Chciałbym skompletować już jakiś sprzęt ale jeszcze mnie trzyma ten cxa80.
 

Geronimo zx

New member
Wiesz tutaj w Anglii okazuje się że jeszcze nie jest dostępny w sklepach. Szok!! Angielska firma, u niemców widziałem na aukcji i w Polsce w sklepie ********* online.
Ciekaw jestem kiedy się pojawi i czy w ogóle warto na niego czekać. Chciałbym skompletować już jakiś sprzęt ale jeszcze mnie trzyma ten cxa80.

Dzisiaj bylem u siebie w salonie,pytalem o cx80.Mają pod koniec miesiąca dostać go na testy i maglować.Zobaczymy co jest wart :wink:
 

TomekOp

Member
Cześć może pytanie zabrzmi dość awangardowo ale, czy ktoś miał okazję odsłuchu właśnie tej nowej seri wzmacniacza cambridge cx 80 ? Premiera była w styczniu, jeśli tak proszę o opinie.
Dzięki

Na tym forum wszystko co nie jest dostępne w sklepie u pewnego człona tego forum jest awangardowe ;) Nie to żebym był wcale złośliwy ...
 

kinxsize

New member
No to po zakupie focal chorus 714 + cambridge audio cxa60 .Jak na razie jestem bardzo zadowolony dźwięk czysty, przejrzysty, dynamiczny za razem fajne połączenie. pozdrawiam
 

kinxsize

New member
Sprzęt

Tak to wygląda. Kable do zestawu to Atlas Hyper 1.5 . Całość gra przejrzyście i czysto jak woda perlage :)
ale kiedy potrzeba uderzenia to jest ono dynamiczne i bardzo realistycznie żywe mi bardzo przypadł do gustu taki zestaw. Głośniki nieporównywalnie lepsze od BX6 które były moimi faworytami.
Pozdrawiam
 

Attachments

  • IMG_1763.jpg
    IMG_1763.jpg
    428 KB · Wyś: 386
  • IMG_1767.jpg
    IMG_1767.jpg
    441,3 KB · Wyś: 1047
  • IMG_1768.jpg
    IMG_1768.jpg
    451,7 KB · Wyś: 161
Ostatnia edycja:

sbochnak

New member
Porównanie CXA60

No to po zakupie focal chorus 714 + cambridge audio cxa60 .Jak na razie jestem bardzo zadowolony dźwięk czysty, przejrzysty, dynamiczny za razem fajne połączenie. pozdrawiam

Cześć,
CX też mnie "przytrzymała" z wyborem. Chciałem posłuchać CXA80, ale nigdzie w Warszawie nie mogę jej znaleźć, a jeden z salonów powiedział, że dopiero jesienią :( Wolałbym tego posłuchać przed zakupem, a z braku laku np. posłuchać CA Azur 651A i przeczytać porównanie (przynajmniej do dyskwalifikacji).
Więc pytanie - czy słuchałeś jakiegoś innego wzmacniacza i mógłbyś je porównać?

Funkcjonalnie (i z wyglądu) bardzo mi się podobają CXN i CXA80, ale w ciemno raczej tego nie kupię...
więc czekam niecierpliwie.

Każda opinia będzie mile widziana.

pozdrawiam,
sb
 
Do góry