Call of Duty: Modern Warfare 2

Bambolo82

Banned
A jak się ma porównanie zabawy po sieci w MW2 do zabawy po sieci w BC2 (beta)? Grali zdajsie w oba Peek, Ogr i Mataman? Jak to wyglada panowie?

Nie ukrywam że beta BC2 bardzo mi się podoba i tryb single player kompletnie mnie nie obchodzi. MW2 jest tylko rozważany do zakupu przez mnie pod kątem zabyw online.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja jeszcze nie grałem, ale niedługo mam dostać klucz od Ogra, który dobrym i miłościwym władcą jest:blagam: :blagam: :blagam:
 

mataman

New member
Bez reklam
Bambo dla mnie lepszy jest MW2, tez są pojazdy, gra sie jakoś przyjemniej. Co prawda bf2 to dopiero beta ale jakos mnie nie zacheciła do kupna fulla.
 

mg30906

New member
ja pograłem BF2 dwa razy po 0,5h i mam takie samo wrażenie jak przedmówca , jakoś mnie nie przyciągnełą , a trailery były świetne ,jeszcze pewnie spróbuje się przekonać parę razy ..

pzdr
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie jaka muzyka jest w reklamie Modern Warfare 2? Po głosie wiem, że to Eminem, ale jaki tytuł, nigdzie nie moge tego znaleźć?
 

Redundantor

New member
Czy u Was też gra zaczęła strasznie lagować?

Normą jest pół magazynku w gościa, a na koniec kosa od niego.

Chyba to jest to co developer zostawił z części pierwszej i sukcesywnie rozwija :) bo czasami to przestaje być śmieszne. Chyba jedynym rozwiązaniem byłoby dopasowywać graczy po szybkości łącza, ale chyba to nie jest możliwe.

Ale i tak większość czasu gra się dobrze. Poniżej mapki - na zielono zaznaczyłem moje ulubione. Na czerwono znienawidzone. Żółte ujdą w tłoku.

Afghan
Derail
Estate
Favela
Highrise
Invasion
Quarry
Rust
Scrapyard
Terminal
Underpass
Wasteland
Sub Base
Skidrow

Czy u Was też plansza Rust wyskakuje bardzo rzadko - to jest taka malutka z fabryczką na środku - w mw1 była podobna w kontenerach - tam wszyscy robili rozwałkę we wszyskie strony. Graliście już na niej?
 
Ostatnia edycja:

pete1

New member
Redundantor napisał:
Czy u Was też gra zaczęła strasznie lagować?

Normą jest pół magazynku w gościa, a na koniec kosa od niego.

Chyba to jest to co developer zostawił z części pierwszej i sukcesywnie rozwija :) bo czasami to przestaje być śmieszne. Chyba jedynym rozwiązaniem byłoby dopasowywać graczy po szybkości łącza, ale chyba to nie jest możliwe.

Ale i tak większość czasu gra się dobrze. Poniżej mapki - na zielono zaznaczyłem moje ulubione. Na czerwono znienawidzone. Żółte ujdą w tłoku.

Afghan
Derail
Estate
Favela
Highrise
Invasion
Quarry
Rust
Scrapyard
Terminal
Underpass
Wasteland
Sub Base
Skidrow

Czy u Was też plansza Rust wyskakuje bardzo żadko - to jest taka malutka z fabryczką na środku - w mw1 była podobna w kontenerach - tam wszyscy robili rozwałkę we wszyskie strony. Graiście już na niej?

prawde mowiac to nie kojarze tej planszy RUST, opisz dokladniej.
 

pete1

New member
Redundantor napisał:
No właśnie o tym piszę. To jest jak shipment w COD4. Trafia się bardzo rzadko. W ciągu 2 tygodni grałem na niej tylko raz.

http://www.youtube.com/watch?v=mc_Cqa5xQXA

Zobacz linka do youtuba

PS. Sorry za ortografa "żadko" ;)

Gram od dnia premiery i jeszcze tej planszy nie widzialem. Po twoim poscie z ciekawosci odpalilem private match i wybralem RUST. Fajnie to wyglada i faktycznie wielkosci shipment. Jak to wiec losowanie plansz sie odbywa? Gram codziennie po 2 godzinki, wszystkie plansze obcykane a akurat jedna sie ukrywala.
 

Redundantor

New member
Ale Rust daje radę, na tej fabryczce jak ktoś siedzi ze snajperką

Zauważyliście, że teraz włączanie się do gier ze znajomymi (poza zapraszaniem) odbywa się z menu głównego? Trzeba wcisnąć ps3 i w znajomych znaleźć tego co ma uruchomioną grę - potem chyba join session.

Dziwne.
 

mietek099

New member
Podepnę się pod temat "dwójki". Otóż od wczoraj nadrabiam (thx grudniu;]) jedną z moich większych zaległości jaką jest Call of Duty 4: Modern Warfare (dotychczas grałem tylko na X360 ale nie ukończyłem) i jestem zaskoczony chamskim wręcz aim assist'em. Nawet po wyłączeniu w opcjach celownik nadal przykleja się do przeciwników. Jestem graczem jeszcze ze starej szkoły więc nie toleruję tego typu udziwnień z dzisiejszych czasów. Właśnie to jest dla mnie największym minusem gry. Reszta jest ok i oczywiście klimat i akcja wgniatają w fotel ;] Moje zdziwienie natomiast zwiększyło się kolosalnie, gdy w pierwszym odpalonym meczu online zauważyłem to samo zjawisko. Aim assist w multiplayer ? :hmm: Przecież to właśnie w multi nie powinno być żadnych wspomagaczy bo tam liczy się nasz skill. Nie sprawdzałem tego wczoraj, ale mam nadzieję, że chodzi tu o ustawienia meczu i można takiego assist'a wyłączyć przy zakładaniu pokoju lub znaleźć mecz bez tego cholerstwa. Jeżeli natomiast nie to czy w Modern Warfare 2 jest tak samo ? Aim assist w multi... lol :p
 

mietek099

New member
Nie znalazłem niestety w opcjach dotyczących meczu żadnej wzmianki o aim assist'cie... Znalazłem za to opcję "hardcore", która jest ok ale chciałem pograć normalnie (normalny czas odnawiania energii, normalna ilość energii itp.) bez tego pieprzonego aim assist'a. Rozumiem, że nie ma szans w zwykłym meczu tego wyłączyć? Trochę mnie to dziwi gdyż wszyscy na mojej friend liście zagrywają się w Modern Warfare 2 a jeżeli tam jest tak samo to nie wiem co w tym takiego świetnego ;] Oczywiście gra się fajnie, ale żeby to był hit multiplayer'a... bym się kłucił ;]
 

jarwlos

New member
Gra niezła. Przeszedłem na normalu a teraz ide na weteranie. W favelach siedziałem chyba z godzine zanim sie przedarłem a to przecież poczatek :)
 

Redundantor

New member
Mnie ta gra raz dobija (jak ginę 10 raz nie wiem z której strony) raz daje niesłychaną radochę (jak ja koszę).

Po ostatnim patchu spieprzyli coś z szukaniem hosta, bo trwa to 5 razy dłużej niż wcześniej i lagi są dwa razy większe i częściej. Normalka jest trafić w HC gościa dwa razy, a potem dostać od niego granatnikiem.

Masakra - nie wiem czemu wciąż w to gram :)
 
Do góry