Call of Duty: Modern Warfare 2

Redundantor

New member
Ja jutro okazuje się mam wolne - i tak nawet przez 3 dni :).
Rano (ok. 10.00) postaram się wybyć i zakupić gierkę. No chyba, że już dziś mi się uda. Trochę się podszkolę (nie grałem w FPS z 3 miesiące), a potem wieczorem będę Was łoił.

Ładniejsza połówka już ma zapowiedziane, że nie zbliżać się na odległość mniejszą niż 1,5 (ewentualnie z zimnym piwkiem) i nie wchodzić w linię ja - tv. Nie gadać głośno i na palcach chodzić :).


PS.
Ludzie błagam, przestańcie obrzucać się błotem w każdym temacie. To już było śmieszne, na początku nawet trochę zajmujące, ale teraz to jest masakrycznie żałosne. I tak się nie przekonacie. Wszędzie tylko pyskówka pomiędzy M, B i innymi.
 

Peek

New member
Bez reklam
Owszem nowy Battlefield jest piękny, ale ja kupuję MW2 raczej tylko dla Singla, na multi może zagram pare razy z wami.

Litości, nie porównujmy Killzone 2 do MW2, bo produkcja Infinity bije K2 na wsyztskich płaszczyznach (w K2 singiel był bez-na-dziej-ny i kończyłem tą grę typowo na siłę).

A MAG to słaba strzelanina dla no-life'ów, która nawet nie leżała obok MW2.
 

hazbi

New member
Pamietam BF2 na pieca:grin: Ale przegrało u mnie z Americas Army. Co do sieci to lepiej mi sie gra w Bad Company niz w CoD4. A grafa-to sie nie wypowiadam bo w Coda na piecu grałem, a BF:BC na Pleji.
 

Peek

New member
Bez reklam
Grafa w Bad Company 2 według mnie ryje beret w 100%, w jedynke nie grałem ale już wiem, że w dwójkę zagram na pewno. To jest przepiekne!!!
 

Bambolo82

Banned
Jestem pod ogromnym wrażeniem BF: BC 2. TO MOŻE BYĆ WŁAŚNIE TO!!!!!

@Redundator: zła atmosfera na tym forum nie wynika z tego że są prezentowane różne poglądy na temat gier; ona wynika z tego że nie którzy zamiast walczyć z poglądami, walczą (personalnie) z tymi którzy je wyglaszają; pomiedzy mną z Carbonem, SierżantemHarris albo Masta J jest zasadnicza różnica: ja "jadę" po jakiejść grze czy konsoli, a oni "jadą" personalnie po mnie (i nie tylko) i czesto tylko w tym celu się logują na forum, żeby komuś (najczęsciej mi) "do%pie^yć słownie"; zastanawia mnie dlaczego moderatorzy nie chcą zauważyć, że regulamin forum nie zabrania mieć innych poglądów czy krytykować poglady innych (w rzeczy samej po to są fora internetowe aby tak własnie było), natomiast zabrania wprost i wyrażnie obrażania kogokolwiek; dlaczego moderatorzy nie chcą egzekwować tego przejrzystego zapisu regulaminu?
 

Carbon_

New member
Bez reklam
.. i dlatego byłeś banowany na forum już 3 razy ? :cool:

Pewnie gdybyś nie musiał grać w starocie nie ujadał byś po złości w każdym temacie jakie to hity no exclusive są złe i niedobre.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Carbon własnie się podpisał pod moją diagnozą przyczyny złej atmosfery na forum. Czekam jeszcze na Masta J i SierżantaHarris. Pewnie zaraz się zalogują i mi "do$iepr*ą słownie".

Marzy mi się moderator, który wcieli w życie regulamin...ehhh.

Co do tematu, to podtrzymuje że MW2 dla PS3 nie jest tym samym co dla Xbox360. Był nawet o tym artykuł na Polygamii i chyba na Onecie, oparty na spostrzeżeniach jakiegoś sales managera z dużej amerykanskiej sieci handlowej. Linka nie mam, ale koleś zauważył że faktycznie jest coś takiego jak gust PS3 i gust Xbox. Konsole mają swoj styl, publikę, charakter...i dobrze że tak jest, bo granie w gry oznacza również w jakims sensie utożsamianie się z pewnymi wartościami estetycznymi,
 

Peek

New member
Bez reklam
Dobra panowie słucham rad na jaką platforme kupić. Bardzo mile widziane osoby z 2 konsolami lub te które widziały gre w 2 wersjach.
 

Redundantor

New member
Ludzie - podejdźcie do siebie jak brothers in arms :) peace

A tak między słowami - MAM i INSTALUJĘ.

Kupiłem za cenę wybitnie niepromocyjną :( ale co mi tam.
 

pete1

New member
Bambolo82 (Co do tematu, to podtrzymuje że MW2 dla PS3 nie jest tym samym co dla Xbox360. Był nawet o tym artykuł na Polygamii i chyba na Onecie, oparty na spostrzeżeniach jakiegoś sales managera z dużej amerykanskiej sieci handlowej. Linka nie mam, ale koleś zauważył że faktycznie jest coś takiego jak gust PS3 i gust Xbox. Konsole mają swoj styl, publikę, charakter...i dobrze że tak jest, bo granie w gry oznacza również w jakims sensie utożsamianie się z pewnymi wartościami estetycznym)

Ze co przepraszam? Styl, publika, charakter, wartosci estetyczne? Kolego ja kupilem ps3 dla cod4, gdy wycisnalem online wszystko co bylo mozna konsole sprzedalem. Teraz wychodzi mw2 (czyli cod4 z nowymi mapami) wiec kupilem xboxa i nie kierowalem sie tutaj przynaleznoscia do jakiejs konkretnej grupy z jakimis wartosciami estetycznymi tylko logika. Jezeli xbox kosztuje mnie prawie 2 razy mniej niz ps3 a kupuje konsole dle 1 gora 2 gier ktore sa zreszta na obie konsole to jaka mam wybrac? Do sony mam naprawde duzy sentyment ze wzgledu na to ze to moja pierwsza :D ps1/2/3, teraz xbox. I wiesz co? jak nastepna odslona wyjdzie exslusive na ps3 to kupie ps3. Konsole kupuje sie dla gier a nie ze wzgledu na styl i ja jestem tego przykladem. A co do Masta J i innych to masz racje, czasami zbaczaja z tematu i ich ponosi ale akurat Masty J posty lubie czytac :p Pozdrawiam.
 

mataman

New member
Bez reklam
Zła atmosfera na forum ? Gdzie ?

A to źe bambo wypisujesz momentami straszne głupoty to inna sprawa.

Ja nie czuje przynależności do żadnej grupy estetycznej :D
Bambo nie dorabiaj ideologi do rozrywki. Koniec off'a.

Jutro jadę po swoją kopie do reala :D
 

chmurny

New member
Cóż mogę Wam powiedzieć na dzień przed premierą: zapnijcie pasy i załóżcie ochraniacze, bo gra urywa torbę, a multi przerabia na mielone. Nowy król nastał.

BTW: Widzieliście gameplay z Bad Company 2? Masakra!
 

Peek

New member
Bez reklam
Link do gameplayu z Bad Company 2 podany pare postów wcześniej, jest to mega-masakrator, ale jeszcze troche na niego poczekamy, a MW2 już jutro.
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Nie no, jak dla mnie COD6:MW2 jest graficznie lepszy niż MW1, ale nie jest to skok o generację (raczej postawiono na szybkość). Ale jasne, że jest nieźle.
Grywalność standard czyli rewela.

Tylko multi coś kiepsko łączy - trzeba czekać 10 minut na grę. Mam nadzieję, że to tylko dzisiaj (mało graczy).

Mapy duże i skomplikowane, ale zrównoważone - da się przyzwyczaić.

PS.
!!! Spojler !!!!
Mam nieocenzurowaną wersję - misja z zakładnikami jest rzeczywiście trochę przegięta - jakoś nie mogłem do nich strzelać - wolałem antyterrorystów - można ją wyłączyć przy instalacji w mojej wersji.

Sąsiedzi znów mnie nie lubią :)
 

v80trek

New member
chmurny napisał:
BTW: Widzieliście gameplay z Bad Company 2? Masakra!

Hmm... wygląda elegancko. Z resztą pierwsza część rownież wyglądała obiecująco, ale niestety to była jedyna gra na PS3, z której nie byłem zadowolony. Chyba z 2 razy ją włączyłem - nie podoba mi się i tyle :banned:

Co do CoD MW2 no to mam nadzieję, że się jutro nie zawiodę :rolleyes:
 
Do góry