Call of Duty: Modern Warfare 2

Peek

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
Czyli nie wiesz ze cod4 lepiej wygląda na ps3 ?;)Cod5 tez nie róznił się niczym od wersji z xbox,a ;) Mega fan serii i nie wie :p ?
Możliwe że i tym razem tak będzie :)
P.s.Mnie Forza strasznie rozczarowała ,to dowód na to jak bardzo róznią się ludzkie gusta ;)
Owszem mega fan, ale nie aż tak, żeby kupowac ta samą grę na dwie platformy;). Moim zdaniem World at War na PS3 wyglądał słabo, a Modern Warfare na Xboxa wyglądało na tamten moment obłędnie, a co do forzy to każdym ma inny gust. Moim zdaniem forza bije Prolog GT5P na głowę jesli chodzi o fizykę i model jazdy.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Owszem mega fan, ale nie aż tak, żeby kupowac ta samą grę na dwie platformy;). Moim zdaniem World at War na PS3 wyglądał słabo, a Modern Warfare na Xboxa wyglądało na tamten moment obłędnie, a co do forzy to każdym ma inny gust. Moim zdaniem forza bije Prolog GT5P na głowę jesli chodzi o fizykę i model jazdy.
Miałes dylemat na która platforme wybrac, a ja napisałem że w tym przypadku może być różnie ;) Dowodem była mega kultowa MW1.Była to pierwsza multi która wybrałem na ps3 ze względów wizualnych jak i koleżeńskich.
Wygladał obłędnie lecz nie tak bardzo jak na ps3 ,róznice widoczne w praniu;) COD5 hm miałem okazje widzieć dwie wersje(przeszedłem na ps3) i róznic nie doswiadczyłem a moze o czymś nie wiem :sad:
GTprolog to dla mnie totalne nudy więc...
Apropo lepszej jakości gier na xbox,a hm ja myślę trzeżwo i ślepy nie jestem ,widze co zaczęło się dziac i uważam ze to przeszłość .PS3 zaczyna dominować (niestety,stety?) ja sie cieszę i tak moja ps3 więcej miała postojowego od xbox,a:)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Obejrzałem po twoich słowach porównanie grafiki w MW na gametrailers i szczerze mówiąc różnic nie widzę, aczkolwiek nie chce być rozczarowany jak było juz wielokrotnie kiedy wybierałem gry na PS3 zamiast na Xboxa. Fanbojem nie jestem, ale przyznam, że "pudełko" microsoftu według mnie wygrało bitwę konsol tej generacji. Gry jeszcze nie kupiłem , więc w ostatniej chwili może mi sie odwidzieć i kupić na PS3, ale zobaczymy jeszcze.

PS: Angliki dostepne już dzisiaj w przynajmniej 3 miejscach na allegro.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Obejrzałem po twoich słowach porównanie grafiki w MW na gametrailers i szczerze mówiąc różnic nie widzę, aczkolwiek nie chce być rozczarowany jak było juz wielokrotnie kiedy wybierałem gry na PS3 zamiast na Xboxa. Fanbojem nie jestem, ale przyznam, że "pudełko" microsoftu według mnie wygrało bitwę konsol tej generacji. Gry jeszcze nie kupiłem , więc w ostatniej chwili może mi sie odwidzieć i kupić na PS3, ale zobaczymy jeszcze.

PS: Angliki dostepne już dzisiaj w przynajmniej 3 miejscach na allegro.
Peek bierz na ps3 :D :D :D pogramy razem !!
A tak poważnie wysyłam ci zaproszenie na PSN ,szacun ziom :D
Czekam na PL .

P.s Ostatnio na allegro była okazja kupic starą grę dark sector na xbox,a(poszła za 22zł ).Nie grałem wiec pomyślałem ze sprawdze demka .Zassałem na ps3 wygląda bardzo bardzo dobrze ;) niestety rozgrywka mi nie siedzi .
Po rozmowie z ziomkiem okazało się ze posiada dark sector na xbox,a:D Odpaliłem w domu po czym szczena mi opadła :) Pomyślałem kur... co jest taka stara gra hm kabel się zje....czy co? 90% gier multi wygląda lepiej na xbox,a a tu takie jaja wersja ps3 niszczy tą z xkloca heh i znowu się przejechałem .

Właśnie wróciłem od ziomka gra juz trzeci raz w singla MW2 :D Za pierwszym razem gra zajęła mu 11h :( a zwiedzał ponoć sporo .Auuuuu moje nadzieje na długiego singla poszły się je....Ale to co widziałem przez 5 minut urywa głowę ,przynajmniej moją :p
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
A na jaką platforme widziałeś MW2 u kolegi? Jak wrażenia graficzne?
Niestety tylko na x360.Na tej platformie grafa jest git.Bardzo kolorowo przez co mozna doczepic sie do reali ale w sumie grafa jest piękna .Wykonananie postaci,broni jest zajebiste :blagam:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Panowie czy to prawda, że Modern Warfare 2 jest w Sub-HD? Czy normalnie w 720p czy 1080p?

PS: Teoretycznie mógłbym kupić anglika i grąc juz dziś pomimo tego, że wszytskiego bym nie zrozumiał, ale na szczeście kupiłem Forze 3, która niespadziewanie mnie całkowicie ZACZAROWAŁA. Ta gra jest fenomenalna.
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Panowie czy to prawda, że Modern Warfare 2 jest w Sub-HD? Czy normalnie w 720p czy 1080p?

Jedynka chodziła w 1024x600 czyli całym 600p (hd era i całe to pieprzenie blah) i z tego co czytałem mw2 ma taką samą rozdzielczość. Dwójka graficznie fajna ale sporo tekstur i obiektów nie jest pokazem możliwości grafiki końcówki 2009 roku.
 

tomek_fcb

New member
Ja tam problemu nie mam :D kupuję na PS3 bo X-a zwyczajnie nie posiadam :p
Wielbie Sony od początku. Pamiętne czasy startu PSX-a hehe. Te godziny spędzone z kumplami zarwane nocki przy ISS, MGS, Silent Hill. Piękne czasy.
P.S
Peek - dzięki za zapro na PSN ;) już odebrałem
 

macek

New member
Bez reklam
A ja juz grywam na swojej wczoraj dostalem oczywiscie anglika,dla mnie wypas:grin:
Pewnie dzisiaj skoncze,szkoda,ze taka krotka,ale od czego jest multi.
 

pete1

New member
Masta_J napisał:
Guzik wygląda lepiej.
Na innym ujęciu lepiej się ten lód prezentuje na PS3.

a mnie guzik obchodzi za na jednej konsoli mw2 ma milion pikseli a na drugiej o 2 wiecej:p nie zamierzam grac w singla a jak odpale multi to w ferworze walki chyba te brakujace 2 piksele jakos umkna mojej uwagi
 
Do góry