Call of Duty: Modern Warfare 2

Peek

New member
Bez reklam
Póki co to nie ma nawet co osądzać. Mamy tylko jeden kilkominutowy trailer, który mozliwe, że powstawał nawet 1,5 roku temu (przecież Infinity Ward ma 2 lata na grę, dzięki temu, że CoD'a robi na przemian z Treyarchem). Parę miesięcy temu czytałem, że gra ma wygladać obłędnie. Zobaczymy, może na E3 dadzą jakiś gameplay, to będzie widać jak jest z grafą.
 

teju

New member
Chyba wszyscy są po tym filmiku na mega wkręcie :) Ja już kupiłem zestaw moro i farby do twarzy, żeby się lepiej wczuć :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
mataman napisał:
eeee tam. Będzie lepszy klimat tak jak w cod4, killzone pod tym wzgledem mi jakos niedomaga
Oczywiscie bedzie super jazda :eek:k: Mnie zas single w KZ2 o wiele bardziej siadł ! Ta rewelacyjna sztuczna inteligencja czego brakuje we wszistkich COD .Klimatu nie mozna porównac bo to inna bajka ;)
 

Bambolo82

Banned
Prezentacja gameplay'u z Modern Warfare 2 na konferencji Microsft'u wypadła naprawdę blado.

Zobaczyliśmy sztampową zręcznościową strzelaninę w śnieżnej aurze, jazdę na skuterze, bieganie, elementy zręcznościowej wspinaczki (nie wiadomo tak naprawdę na ile było w tym interakcji)...bla bla bla..."przeżyjmy to jeszcze raz"...ot co.

Czekam jednak na więcej materiałów z gameplay MW2, bo na razie jest ich zbyt mało żeby postawić jednoznacznie krzyżyk na tej grze.

Obok płytkiego jak kałuża Alana Wake'a, ktory okazał się czyms innym na co wszyscy czekali (slash mayhem, bulet time horror...ble...) to był najsłabszy punkt tej konferencji i pozostawiło to spory niedosyt, moim zdaniem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Cod zapowiada sie bardzo dobrze iw filmiku widac sporą grywalnośc :)zreszta jak zawsze :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Wooo! To jest to !Ta grafika, krew też nieźle wygląda , bardzo mi się spodobało , że jest możliwość jazdy na skuterze śnieżnym , ojj będzie gra :eek:k::eek:k::eek:k: Pozdrawiam.
 

Szczupaczek

New member
Bambolo82 napisał:
Prezentacja gameplay'u z Modern Warfare 2 na konferencji Microsft'u wypadła naprawdę blado.

Zobaczyliśmy sztampową zręcznościową strzelaninę w śnieżnej aurze, jazdę na skuterze, bieganie, elementy zręcznościowej wspinaczki (nie wiadomo tak naprawdę na ile było w tym interakcji)...bla bla bla..."przeżyjmy to jeszcze raz"...ot co.

Czekam jednak na więcej materiałów z gameplay MW2, bo na razie jest ich zbyt mało żeby postawić jednoznacznie krzyżyk na tej grze.

Obok płytkiego jak kałuża Alana Wake'a, ktory okazał się czyms innym na co wszyscy czekali (slash mayhem, bulet time horror...ble...) to był najsłabszy punkt tej konferencji i pozostawiło to spory niedosyt, moim zdaniem.

Mi się podobało i to bardzo MW2. Singiel się przejdzie tylko raz, ja nastawiam się na multi...

Alan Wake tez mi się wkręcił, szczerze wolę takiego Alana Wake niż RE 5 , którego kończę na siłę...z mojej ukochanej gry zrobili debilną strzelaninę :(
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Mw2 będzie wypas i co do tego nie mam wątpliwości, singiel przejdę ale tą grę kupię dla multi. Alan wake kręci mnie bardzo w przeciwieństwie do re5 z którym dałem sobie już spokój (1/3 gry) bo jak dla mnie to ta gra jest zwyczajnie słabiuteńka pod każdym niemal względem.
 

mataman

New member
Bez reklam
Panowie polecam zapowiedź w najnowszym N+, podniosła mi cisnienie na maxa !!! Najprowdopodobniej jedna z misji będzie rozgrywac sie na pokładzie stacji kosmicznej. Słabo?
 
Do góry