Call of Duty: Modern Warfare 2

Redundantor

New member
"Konkrety" z Onetu

„Modern Warfare 2” zapowiedziane!(27-03-2009)Activision zapowiedziało stworzenie kontynuacji „Call of Duty 4: Modern Warfare”.
W trakcie trwającego właśnie Game Developers Conference w San Francisco firmy Activision i Infinity Ward zaprezentowały pierwsze materiały z nadchodzącej kontynuacji „Call of Duty 4: Modern Warfare”. Zwiastun, choć nie zdradza zbyt wiele, został dość pozytywnie przyjęty.

(jest wyżej w wątku)

Powyższy trailer został także opublikowany w ramach Xbox Live Marketplace w wysokiej rozdzielczości (HD). Znamy też datę premiery „Modern Warfare 2”. Wiele serwisów mylnie poinformowało o październiku bieżącego roku, co wynikało z błędnej interpretacji daty. Gra dostępna będzie 10 listopada 2009.
Co istotne, twórcy postanowili zaprzestać używania „Call of Duty” w ramach tytułu. „ „Modern Warfare” żyje od pewnego czasu własnym życiem i to na nim postanowiliśmy się skupić” - powiedzieli autorzy gry. Przy okazji poinformowali, iż część pierwsza nowo zainicjowanej serii sprzedała się w liczbie ponad 12 milionów egzemplarzy.
Wszystko wskazuje na to, iż w obecnej sytuacji studio Infinity Ward skupi swe prace nad rozwijaniem gier „Modern Warfare”, stanowiącej już żyjący niezależnie spin-off. Za rozwój „Call of Duty” odpowiadać zaś będzie najpewniej firma Treyarch, autorzy ciepło przyjętego „Call of Duty: World at War”.


A więc Call of duty to już nie Modern Warfare ;(
 

marcin0903

New member
Modern Warfare 2 to jest kontynuacja CoD4:MW, zaś seria Call of Duty z tego co się orientuję będzie robiona przez Treyarch, a MW przez Infinity Ward. Osobiście przepadam za tymi drugimi :)!
 

Mefju

New member
Dokładnie , jestem bardzo zawiedziony "kolejnym " codem zrobionym przez Treyarch , dlatego pewnie nie tknę się ich kolejnych gier , natomiast kolejne części MW ? Bardzo chętnie , bo dalej męczę 1 legendarną część :eek:k:pozdrawiam.
 

Redundantor

New member
Mefju napisał:
Dokładnie , jestem bardzo zawiedziony "kolejnym " codem zrobionym przez Treyarch , dlatego pewnie nie tknę się ich kolejnych gier , natomiast kolejne części MW ? Bardzo chętnie , bo dalej męczę 1 legendarną część :eek:k:pozdrawiam.

Mefju ty grasz na tych nowych planszach? Da się jakoś dołączyć do znajomego, który już gra w COD4?
 

Mefju

New member
Troszeczkę nie rozumiem Twojego pytania , ale jeśli chcesz zagrać z kimś kto ma dodatkowe mapki ( z wersji GOTY ew. PSS) ,a Ty ich nie masz , to przeniesie was na serwer gdzie są normalne mapki , mam też małe pytanko , bo kupiłem wersję GOTY i nie wiem skąd ściągnąć te dodatkowe mapy , bo jak wszedłem na PSS, tam gdzie są te płatne , to oczywiście nie chciało mi ściągnąć ,a już zapomniałem co tam się robiło.Pozdrawiam.


edit: Jeżeli Ci chodziło , o to , że chcesz pograć z ziomkiem , który gra na jakimś meczu , to musi Ci wysłać zaproszenie , chyba , że serwer jest pełny , wtedy to nie możliwe.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Jak narazie nie widze postepu graficznego jakiego wszyscy oczekują :(
Przy piatej częsci ludzie pisali ze grafa stoi w miejscu ze dopiero infinity w nowej odsłonie pokarze nową jakość ,pamietacie ?
Chyba jestem slepy bo ja tego nie widzę :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja zauważyłem lekką poprawę jeśli chodzi o poruszanie się i szczegółowość postaci. Zobaczymy jeszcze jak zrobią broń i rękę czyli to co charakterystyczne dla FPS-sów. Póki co mamy tylko 1 zwiastun który pewnie powstał już dosyć dawno, zobaczymy jak będzie z pełną grą.
 

Paqollo

New member
Oczywiscie CoD jest skazane na sukces i wiekszosc osob, ktore graly w pierwsza czesc kupi MW2 ja w ciemno. A moze to zle, ze tak chwalimy nieznane? Firma nie wysila sie wtedy i nie pracuje nad grafika, bo po co, jak i tak kupia? Jestem zainteresowany MW2, jak poprzednimi CoD, ale z osadami poczekam na demo albo prawdziwy gameplay.
 
Do góry