Call of Duty: Modern Warfare 2

Redundantor

New member
Ok, zgadzam się w Wami - chodziło mi o to, że jak utrzymają standard to przynajmniej nie będzie brzydziej. Zresztą grafika to jak powiedział mój przedmówca nie wszystko (casus Crisis ;)).

Poza tym grafika to rzecz typowo względna - zobaczcie w dyskusji na temat KZ - są tacy dla których jest 8 cudem świata i tacy dla których nie jest niczym wybitnym.

Kiedyś jak miałem Atari XE VGS (kto zgadnie co to było ?) to miałem taką grę Bug Hunter (miałem ze 12 lat - minęło jeszcze 18, a jak mam podobne zabawki :), ale do rzeczy). Do tej gry miałem pistolet i celowałem w swój 12 calowy czarnobiały telewizorek coby te robale trafiać. Potem doszła jeszcze jedna gra - strzelało się do zwierzątek - COD-a wtedy jeszcze nie było.
I właśnie chciałbym, żeby do cod6 też takie coś było :). he he

To by było coś, chociaż nie wiem jakby gameplay po tym wyglądał.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel wsypać należało, drwno wrzucać, szybko, równo, bo się ciągle psuło... :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
Użytkownik ZX Spectrum+ :eek:k:
 

Redundantor

New member
xesystem.jpg
xecontrol.jpg
xegame.jpg


Takie cudo miałem :) - cała dzielnica mi zazdrościła - do tego były kasety i kardridge. W środku to był Atari 65 XE (chyba).


Miałem z magnetofonem - cała rodzina na palcach chodziła, żeby się gierka wgrała. Gry kupowało się na giełdzie na kasety (na 90 min mieściło się najwięcej sztuk - z 15 albo więcej). To były czasy, ale zaraz admin nam wątek uwali.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Grubo :) Ja wszystko poddawałem... Teraz trochę żałuję, bo cenię sobie takie artefakty. Z drugiej strony, ktoś mógł się dobrze bawić dzięki tym "darom", a u mnie, do dziś, pokryłoby się to metrową warstwą kurzu.

Ps. Tja, rodzinne wstrzymywanie oddechu gdy gra się wgrywała z taśmy... Bezcenne :krol:

Ps. 2 Zauważyłem, że co jakiś czas (coraz częściej) popadamy w swoistą melancholię i wracamy do naszych pierwszych maszyn... Stworzyła nam się grupa "A pamiętasz jak?..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

hazbi

New member
Kryzys wieku średniego:p U mnie w szafce leży ATARI 800 XL TURBO, tylko coś mi magnetofon nie działa. Ciekawe jakby to wyglądało na plazmie. Moon Patrol na 42" hehe:D
 

dienekes' shade

New member
hazbi napisał:
Kryzys wieku średniego:p U mnie w szafce leży ATARI 800 XL TURBO, tylko coś mi magnetofon nie działa. Ciekawe jakby to wyglądało na plazmie. Moon Patrol na 42" hehe:D

Kurka siwa, jeszcze się na to nie łapię, ale chyba faktycznie zaczynamy się starzeć :D Moon Patrol... ha, to była gra! Teraz musiałbyś zmienić nazwę na Pixel Attack, czy cuś w tym guście ;) Ciekawe, ciekawe...
 

Szczupaczek

New member
Mój pierwszy kontakt z komputerem był u znajomych rodziców...jak się zagrywałem w prostą grę jaką mi odpalono...To było coś podobnego do River Ride a tyle mi frajdy sprawiało...
Pamiętam mój nieśmiertelny Commodore 64...pamiętam jak mi go rodzice kupili kiedy z bratem byliśmy chorzy i w domu musieliśmy siedzieć...to były czasy. teraz już nowy sprzęt nie sprawia tyle frajdy co kiedyś...Później była Amiga 500 i PSX..Ile bym dał by wrócić do tamtych lat...To pożyczanie dyskietek z grami od kumpli.

Żeby nie było OT to COD MW 2 będzie hitem :)
 

Redundantor

New member
hazbi napisał:
Ciekawe jakby to wyglądało na plazmie. Moon Patrol na 42" hehe:D
Będziesz moim idolem jak podłączysz i zapuścisz tu fotkę np. z Montezumy ;)
@ Mietek --> Atari 2600 to klasa sama w sobie, gdyby jeszcze bluraya miało to kto wie...

Bardzo miło mi się zrobiło jak zobaczyłem, że Atari jeszcze istnieje i jest współdeveloperem Wiedźmina :)

No i do rzeczy. Chcę, zeby MW2 miało grywalość gierki Commando (była i na atari i na c64). Mogą trochę grafikę lepszą dać, ale ma mi się tak podobac jak tamta gra w tamtym czasie.

A i muzykę nie gorszą niż.... http://www.youtube.com/watch?v=3a2WOYkE1Fw
 
Ostatnia edycja:

fantattoo

Member
A ja miałem jedynie coś takiego
Ale niestety z braku gier musiałem to cudo sprzedać.

cd32.jpg


P.S.
Chyba nam się trochę wątek wymknął spod kontroli. Proponuję wrócić do tematu :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Cd 32... moja pierwsza konsola z napędem CD. Jedynie Death Race był godny uwagi, to dla tej gry "musiałem to mieć" :mrgreen: Później służyło mi przez chwilę jako odtwarzacz cd ;)

Tak, wracając do tematu: Czekam na konkretne, czyt. pierwsze w ogóle :rolleyes:, info nt. MW 2.

Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Może jakiś uprzejmy MOD czytający to wyciąłby te offtopy i wkonstruował je do jakiegoś nowego wątku co byśmy tego nie stracili? :)

Pozdrawiam,
 
Do góry