Call Of Duty 5

bobik007

New member
Bez reklam
to prawda co piszesz, ale nawet to nie jest w stanie zabić mi przyjemności z grania w COD 4, jak dla mnie to najlepsza gra po sieci na PS3...:eek:k::eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Wiem, COD 4 wymiata, o ile...wymiata :p Stąd poświęciłem tyle czasu tej grze. Liczę, że COD 5 uniknie wpadek poprzedniczki.

Ps. IMO, najlepszym tytułem sieciowym na ps3 (niezależnie od preferencji) jest Burnout Paradise - zero problemów i wygląd, jak w singlu. Mistrz.:cool:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Debili mozna wyciszyć ,wyszła dawno temu łatka do COD4;) Czy sie mylę ?Tak jest to król strzelanek sieciowych !!! Licze ze w FAR CRY bedzie precyzja strzału na takim poziomie !!!
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Mylisz się :p Łatka umożliwiła wyciszanie w grze, ale później, kiedy trafisz z tym samym składem osobowym do lobby, osoby wyciszone odzyskują głos... I w lobby nic zdziałać nie można :(
 

Ogr

New member
Bez reklam
aaaaaa w lobby moga sobie spiewac ,czasami było wesoło kolesie z ADHD udajacy małpy heheh
Wczesniej nawet w czasie gry nie dało sie ich wyłaczyć;)
W sumie nie mozna porównywac FAR.. do CODA !!!COD czas wojny,gra liniowa a FAR ...walka z dilami narkotykowymi na sawannie :D Wojna mi troszke już uszami wychodzi :rolleyes: Dlatego podjarany jestem Far...
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Wiem, grałem "od wcześniej" i tacy gracze byli utrapieniem :p Teraz, przy tak słabych połączeniach i długim oczekiwaniu na grę, nie da się wytrzymać z tymi małpami w jednym lobby. Czy nikt tam nie wpadł na to, by opcję wyciszenia wrzucić do lobby :hmm:
 

Mefju

New member
Taa , najgorzej jest jak w lobby z 10 osób gada na raz xd a 40 sec. do początku gry :D , ostatnio też ciągle mam "host ended game" strasznie wkurzające ;| Teraz tylko jakoś zarobić na FC 2 i grać ;D a coda 5 sobie odpuszczę jak narazie :p Pozdro
 

dienekes' shade

New member
A, zapomniałem o jeszcze jednej, wyjątkowo wku*wiającej cesze COD 4 on line - wrzucanie gracza do przegrywającej drużyny na parę (dosłownie!!!) sekund przez zakończeniem meczu! Nawet nie ma czasu na ucieczkę! :p Czekasz długo na mecz, a kiedu już Cię połączy, automatycznie przegrywasz i czekasz na kolejny. WTF? :hmm:
 

mietek099

New member
Co do "małp" w lobby to przecież można na tą chwilę wyłączyć dźwięk w głośnikach. Sprowadza się to też do wykonania czynności jaką byłoby wyciszenie ich dzięki systemowi gry.
 

dienekes' shade

New member
Można iść o krok dalej - w ogóle grać bez dźwięku albo nie odpalać gry, ale nie o to się rozchodzi, czyż nie? Producent dał ciała w tym przedmiocie, a w połączeniu z pozostałymi "smaczkami" czyni to grę w COD 4 trudną do zniesienia, IMO.

Dziwi mnie podejście do wad danego produktu w stylu:
"Kurcze, klimatyzacja w aucie nie działa, ale nic to, przecież mogę opuścić szyby!" Ty tak, najwyraźniej, możesz, ja nie. Zaniżanie standardów i wymogów nigdy nie prowadzi do dobrego :rolleyes:
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
A, zapomniałem o jeszcze jednej, wyjątkowo wku*wiającej cesze COD 4 on line - wrzucanie gracza do przegrywającej drużyny na parę (dosłownie!!!) sekund przez zakończeniem meczu! Nawet nie ma czasu na ucieczkę! :p Czekasz długo na mecz, a kiedu już Cię połączy, automatycznie przegrywasz i czekasz na kolejny. WTF? :hmm:
Własnie to najbardziej wkur....:twisted: :x
 

mataman

New member
Bez reklam
To nie producent dał ciała tylko sony że nie dało takiej mozliwości, czyli wyciszania gracza w XMB. Na x360 robi się to w dashu, nie w grze.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
(...)
"Kurcze, klimatyzacja w aucie nie działa, ale nic to, przecież mogę opuścić szyby!" Ty tak, najwyraźniej, możesz, ja nie. (...)
Czy to znaczy, że w aucie, w którym nie działa klimatyzacja przekornie gotujesz się we własnym sosie nie opuszczając szyb? ;)

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
@ mataman: Racja, ale IW częściowo nadgonił dodając możliwość wyciszenia z poziomu gry. Czemu więc olali lobby? Taki ficzer w XMB nie był i nie jest potrzebny, skoro możliwe jest zrobienie tego samego w grze.

Nie wiem, jak to działa na x boxie, ale czy w ten sposób możesz wyciszać ludzi, których nie masz wśród Znajomych?

@ Masta_J: Nie :cool: Sprzedaje je w diabła (bo tego modelu akurat fachowcy już nie naprawią :p) i kupuje inne, w którym klima funguje :p tak zrobiłem z COD 4, z zamiarem zakupu COD 5 (w przyszłości, po uprzednim upewnieniu się, że gra nie kuleje, jak jej poprzedniczka).
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mam nadzieje ze ci zombie to faktycznie jaja ,dodatek a nie częsc gry :rolleyes: Jeśli nie to gra spadła na psy i powstał nowy gatunek coda zombie;)
 

mataman

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Nie wiem, jak to działa na x boxie, ale czy w ten sposób możesz wyciszać ludzi, których nie masz wśród Znajomych?

Tak możesz wyciszyc każdego, zrobisz to raz i koles jest wyciszony w każdej grze na stałe.
 
Do góry