Call of Duty 5: World at War

dienekes' shade

New member
O masz... Aż dla kogoś, kto przejdzie np. 3/4 gry taki patch to cios w krocze. Kto u licha robi update' y wymagające wyzerowania licznika? Nie dość, że po roku seria stanęła w miejscu, to jeszcze takie kwiatki. Porażka :(

Heh, ktoś powinien "get miedieval" on Treyarchs ass :twisted:
 

mataman

New member
Bez reklam
W sumie nic nowego. Codemasters przy GRID wykonali to samo, update do gry zerował range online. Aby zdobyc achiwka "Online Legend" trzeba było przynajmniej 30h jazdy w ustawce z kumplami. Ja akurat zdążyłem przed patchem ale niektórzy nie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Własnie pograłem Godzinkę :) Bardzo mi sie podoba :D jestem fanem czwartej czesci i powiem ze Cod5 online tak samo daje rade jest miodnie:D
W Single przeszedłem pierwsza misje i dreszcze mnie ogarnęły :mrgreen: Bardzo dobrze zrobione ,grafa swietna tak samo jak w Cod4 ogromna ilosc detali .Precyzja strzału ,postacie ,broń ,sterowanie na takim poziomie jak COD4 :eek:k: Zobaczymy co dalej ?
Pozdrawiam Brx,a od którego nabyłem tą swietną gierke:D
Brx tobie nie bardzo się podobała mi zas bardzo :D Mam nadzieje ze DS porwie cie na maxa:D


Dodam że teraz jestem w trzeciej misji i jest jeszcze lepiej ,polecam grac na hardzie ,regular jest za prosty :D Czasami wydaje mi sie ze grafa jest bardziej dopracowana jak w cod4:D Moze to zwidy,inny klimat zarośla ,dżungla .
Bardziej sie wbiłem W piatke jak w single CODA4 :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Ogr napisał:
Własnie pograłem Godzinkę :) Bardzo mi sie podoba :D jestem fanem czwartej czesci i powiem ze Cod5 online tak samo daje rade jest miodnie:D
W Single przeszedłem pierwsza misje i dreszcze mnie ogarnęły :mrgreen: Bardzo dobrze zrobione ,grafa swietna tak samo jak w Cod4 ogromna ilosc detali .Precyzja strzału ,postacie ,broń ,sterowanie na takim poziomie jak COD4 :eek:k: Zobaczymy co dalej ?
Pozdrawiam Brx,a od którego nabyłem tą swietną gierke:D
Brx tobie nie bardzo się podobała mi zas bardzo :D Mam nadzieje ze DS porwie cie na maxa:D


Dodam że teraz jestem w trzeciej misji i jest jeszcze lepiej ,polecam grac na hardzie ,regular jest za prosty :D Czasami wydaje mi sie ze grafa jest bardziej dopracowana jak w cod4:D Moze to zwidy,inny klimat zarośla ,dżungla .
Bardziej sie wbiłem W piatke jak w single CODA4 :mrgreen:


uuu cieniasek ;D rozumiem, że to poziom przed najtrudniejszym tj. veteran? mam polska wersje a tu są dziwne nazwy, przedostatni to ZAHARTOWANY ;p ja nie nie idę na łatwiznę . od początku ciacham na Weteran poziomie i to po prostu ZGROZA ! jest trofeum - ukonczyc gre nie ginac na poziomie zahartowany lub vet. Na vet. tego raczej nie dokonam bo naprawdę jest cieżko - liczba mięcha jaką obrzuciłem moją tośkę podczas przechodzenia kolejnych misji zmniejszyłaby zapotrzebowanie na żarcie w całej afryce i krajach dalekiego wschodu ;D pozatym gra jest przednia .... A ogrze biję do Ciebie bo obraziłeś mi Resist 2 , który moim zdaniem zasługuje na swoją ocenę 9.5 ;D Przynajmniej zgadzamy się co do DS i CoD 5 . Chodź kupimy Tomba i poprawimy reputację tej gierki na tym forum hehe ;D btw. w tym tygodniu wpada POP. Ja już mam przygotowane 2 stówki i jak ostro nakręcona torpeda czekam jak pojawi się w mojej wiosce napis JUŻ MAMY !! ;D jak będziesz miał ochotę pociąc w coop to się zgłaszam :D
 

brx

New member
Ogr napisał:
Brx tobie nie bardzo się podobała mi zas bardzo :D Mam nadzieje ze DS porwie cie na maxa:D

Nie podobała mi się, bo nie wprowadziła wiele nowego. Zmasakrował mnie Stalingrad i Peleliu, które wyglądało i zaczynało się jak Omaha Beach.
Pozostałe rzeczy typu "Banzaiii!!!" :mrgreen:, albo rozgrywka multi są ok.

P.S.
Nie miałem jeszcze okazji zasiąść do DS'a, bo mnie zaciągnęli na galę boksu w Spodku... Rafał Jackiewicz obronił tytuł mistrza Europy kategorii półśredniej... dzięki sędziom niestety (według mnie wygrał jedną rundę z 12)... Ehhh, myślałem, że korupcja to tylko w piłce nożnej :roll:

Sorry za off-topa i pozdrowienia Ogrze :D
 

chmurny

New member
Podczas grania w 5 przez cały czas towarzyszyło mi deja vu :roll: Trochę się zawiodłem i zaraz wróciłem do 4 :cool:
Mam nadzieję, że Brothers in Arms okaże się lepszy
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
uuu cieniasek ;D rozumiem, że to poziom przed najtrudniejszym tj. veteran? mam polska wersje a tu są dziwne nazwy, przedostatni to ZAHARTOWANY ;p ja nie nie idę na łatwiznę . od początku ciacham na Weteran poziomie i to po prostu ZGROZA ! jest trofeum - ukonczyc gre nie ginac na poziomie zahartowany lub vet. Na vet. tego raczej nie dokonam bo naprawdę jest cieżko - liczba mięcha jaką obrzuciłem moją tośkę podczas przechodzenia kolejnych misji zmniejszyłaby zapotrzebowanie na żarcie w całej afryce i krajach dalekiego wschodu ;D pozatym gra jest przednia .... A ogrze biję do Ciebie bo obraziłeś mi Resist 2 , który moim zdaniem zasługuje na swoją ocenę 9.5 ;D Przynajmniej zgadzamy się co do DS i CoD 5 . Chodź kupimy Tomba i poprawimy reputację tej gierki na tym forum hehe ;D btw. w tym tygodniu wpada POP. Ja już mam przygotowane 2 stówki i jak ostro nakręcona torpeda czekam jak pojawi się w mojej wiosce napis JUŻ MAMY !! ;D jak będziesz miał ochotę pociąc w coop to się zgłaszam :D

Spokojnie przejde i na Veteran;) To taki rodzaj delektowania sie gra kilka razy :p Na weteran pewnie duzo nie zobacze bo wiekszosc czasu bede lezał w trawie:mrgreen:
Piszę sie na Co-op podaj mi nick albo wyslij zaproszenie na OGRY666.
 

Alucard1984

New member
Ogr napisał:
Spokojnie przejde i na Veteran;) To taki rodzaj delektowania sie gra kilka razy :p Na weteran pewnie duzo nie zobacze bo wiekszosc czasu bede lezał w trawie:mrgreen:
Piszę sie na Co-op podaj mi nick albo wyslij zaproszenie na OGRY666.


wiem jak się pisze ;p jedno jest pewne niektórych trophy nie da się ukończyć na vet. lvl . Np gunslinger - zabicie tego gostka z pistola z takiej odległości nie udało mi się po wielu próbach. Simply ciągle ginąłem od ognia kolesi z dołu i musiałem wykończyć go snajpą. Zresztą wale to , ukończe wet dla trophy a resztę poza tam jednym co nie można zginąć przejde na easy, bo już wystarczająco dużo razy rzuciłem mięsem podczas przechodzenia pojedynczych lokacji. Zdecydowanie vet. jest troszkę przesadzony przez ilość granatów jakie posiadają przeciwnicy plus ich nienaganna celność jak np. motyw gdy musisz załatwić snajpera coś jak w "Wrogu u Bram" - zresztą ten cały lvl to moim zdaniem czysta zrzynka z tego filmu. Fajny jest ten moment gdzie trzeba załatwić kilku kolesi 5 nabojami ze snajperki a kolesi łącznie jest 7 i piesek ;p plus podczas tego trofeum od razu można zrobić bardzo ładny trick mianowicie jedna kulka ze snajperki powala 3 gostków i dostajemy Economy coś tam trophy ;) Wszystkie pucharki są raczej banalne jak się robi je na łatwiejszym poziomie. jedynie przejście gry czy etapu bez ginięcia na wyższym poziomie może stanowić mały problem ;p ale to już kwestia praktyki. A i jeszcze jeden mój żal AI w tej grze to najgorsze jakie widziałem w swoim życiu jeżeli chodzi o twój team... widok jak leżą worki piasku , przed nimi stoją twoi "inteligentni" towarzysze, którzy walą całe salwy w powietrze, a niemcy jak duchy przeskakują przez te worki i stają między nimi po czym ładują we mnie tony ołowiu... Takie momenty sprawiły, że kilka razy pad poleciałbym za okno... Dla osób mało spokojnych odradzam Vet. lvl no chyba ,że mają dużo valeriany w domu. wracam do małej ciężkiej wojenki hehe
 

Alucard1984

New member
e-lexus .chyba ;p nie pomnę teraz. właśnie bawię się w poleliu czy jakoś tak. tropiki i ja biegający z miotaczem ognia... na tym poziomie powiem tak... jest to prawie nie wykonalne... gdyby nie smoke granaciki i wykorzystywanie ciągłe terenu plus refleks przy odrzucaniu HE nie da się zdobyć tego trophy - ukończyć lvl tylko z flamethrower ;) męczę się jak nie wiem a przy każdym kolejnym pkt kontrolnym poprostu skacze jak małe dziecko na widok choinki i lawiny prezentów ;) jak ukoncze gre i zdobede wiekszość trophy na tym poziomie to normalnie postawie sobie figurkę ze złota dla WYTRWAŁYCH :D najgorsi w tym lvl są snajperzy pochowani na palmach i ograniczony zasięg miotacza... chyba lubię ból skoro nie robię tych trophy na easy ale co tam, trzeba mieć satysfakcje z gry za 210 zeta ;p
 

Ogr

New member
Bez reklam
Powiem tyle że ta częsc jest trudniejsza na tym poziomie od poprzedniczki i jakos dostarcza mi wiecej frajdy :D Świetnie strzela się z broni z czasu 2 WŚ !!
I ta frajda z palnikiem i koktajlem mołotowa nice:D :D :D :eek:k:
 

nermal

New member
Noo faktycznie gra jest o wiele trudniejsza od poprzedniczki. Gram na veteranie i jestem na 8 misji jest naprawde ciężko czasami, raz się męczyłem z 30 min zeby przejsc do nastepengo checkpointa .. Pozdro
 

Alucard1984

New member
dokładnie czas spędzony pomiędzy poszczególnymi checkpointami na vet, szczególnie jak robisz takie trophy jak kille tylko z flamethrower potrafią ostro popsuć nerwy ;p
 

sussel

New member
Witam
Mam polska wersje COD5 i jak przechodze pierwsza misje podczas wgrywania drugiej wyskakuje mi : out of memory, i moge tylo wyjsc z gry nic wiecej sie nie dzieje. Mam 50 gb wolnego miejsca na dysku. Wiecie skad taki komunikat?
Pozdrawiam
 

Mefju

New member
Nie jestem pewny hm , ściągnij sobie jakieś demko z pss tak żeby trochę miejsca zabrało , bo kiedyś chyba jakiś użytkownik miał taki problem , potem zobacz.Jeżeli gadam głupoty to sorry Panowie :pP
 

DiamentoKWZ

New member
brx napisał:
Pewnie, że się podzielę. 3,5 tygodnia bez konsoli... aż mnie skręca, żeby się dorwać do padów. Skupić się w pracy nie mogę.;)

3.5 tyga, biedaczku... A co do samej gry to jest raczej wtórna(grafa z cz 4 + klimat 2). Chyba chłopcom (i dziewczętom też?) z Activision za bardzo spieszyło się do świeżej kaski...
 

Alucard1984

New member
wchodzisz w game data i kasujesz wszystko związane z cod 5 . potem jak włączasz grę nigdy nie sciągasz patcha 1.02 i grasz. Miałem to samo . Wiele nerwów mnie to kosztowało ale ten trcik pomaga. Dopóki nie wydadzą noweg patcha nie radzę próbować.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
sussel napisał:
Witam
Mam polska wersje COD5 i jak przechodze pierwsza misje podczas wgrywania drugiej wyskakuje mi : out of memory, i moge tylo wyjsc z gry nic wiecej sie nie dzieje. Mam 50 gb wolnego miejsca na dysku. Wiecie skad taki komunikat?
Pozdrawiam

Litości...

Przecież w tym wątku nawet na drugiej jego stronie w poście 20 jest o tym mowa...
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=282750#post282750
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja zassałem i wszystko działa ok ;)
Ta wtórna grafa i tak wyglada o niebo lepiej od wiekszosci gier na ps3:eek:k: ;) Np od zdobywcy mega not Resistance 2 :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Kurcze, jeszcze nie grałem w COD 5, ale jeśli faktycznie (co potwierdza gro osób) grafika jest zaledwie na poziomie COD 4, to z tą "większością gier" na ps3 bym się tak nie rozpędzał, Ogrze :cool:
 
Do góry