Call of Duty 5: World at War

Redundantor

New member
To kiepsko = przy COD spotkamy się pewnie dopiero w MW2 pod koniec roku tj. 11.10.2009

http://modernwarfare2.infinityward.com/ - CIERPLIWOŚCI

Z tego co gdzieś czytałem mają być mapy na śniegu (chyba Finlandia), łódź podwodna i cywile (o ile coś z tego jest prawdą). Z tego co słychać, chyba będą terroryści i oczywiście Rosjanie.

Dobre porównanie z tym statkiem do KZ2 - zwłaszcza, gdy po każdej ze stron gra z 10 kamikadze - gra traci sens.
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Nie pokazali (puścili) za dużo. Jak w starych horrorach - najbardziej ciekawe jest to czego nie widzisz, a co stworzy twój mózg.

Coby nie było będzie się działo.

A tymczasem http://gry.onet.pl/wideo/1039,4751865,odtwarzaj.html

Wie ktoś kiedy te mapy się pojawią w Polszu?

Trochę o Call of duty 4 bo nie chcę reanimowac tematu - trupa sprzed roku.

Jestem mega zadowolony bo udało mi się za 100 dostać COD:MW w wersji Game of the Year. Są tam dodane 4 mapy do multi. Czy to oznacza, że mam juz ten map pack z PSStore?

Jakby co to nabiorę trochę skilla i gramy. Jak ktoś jeszcze gra to dajcie PSN ID (oprócz osób, które podały wyżej).
 
Ostatnia edycja:

marecky_mm

New member
Witam!!!
Dopiero jestem kilka dni po zakupie CoD 5 ,odrazu jazda na Veteran,chętnie pogram online,(bo już mnnie Resistance 2 doprowadza do gorączki) mój PSN id: bossrych
Pozdro.
 

fantattoo

Member
Ściągnąłem nowe mapki. Koszt 36 zł. Jak na razie niewiele mogę powiedzieć, bo czasu w łykend brakowało :))) Ale w tygodniu postaram się potestować
 

Redundantor

New member
Knee Deep rządzi - szczególnie widoczki na góry = ale sama gra na tej mapie jest bardzo dynamiczna, szczególnie na HC.

Na razie bardziej zwiedzam niż gram bo tu liczy się jednak b.dobra znajomość map.

Stację metra najmniej lubię. Berlin nocą może być
 
Ostatnia edycja:
D

djrobus

Guest
Informuję spóźnialskich, którzy jeszcze tej gry nie widzieli na oczy (są tacy?;)), że z amerykańskiego PS Store, można od kilku dni zassać demo tej gierki.

Oprócz singla, jest również tryb online.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Forest89

Active member
Bez reklam
Panowie pomóżcie. Jestem w trakcie misji nr 10. Jestem w zalanym tunelu z pociągami. Na końcu tunelu wale do szkopów z 10 minut i nic się nie dzieje. Na filmiku na YouTube widziałem, że powinna mnie zalać woda, ale jakoś nie leci a strzelam dośc długo, może trzeba coś jeszcze zrobić?
 

fantattoo

Member
Czy ktoś wie w jaki sposób na konsoli pomóc trafionemu koledze mającemu "ostatnią szansę"? Wiem, że ja również muszę mieć włączonego tego samego "perk'a", ale jakim przyciskiem postawić go na nogi? Za cholerę nie mogę tego rozgryźć.
 

Kilmar

New member
Mam może głupie pytanie ale gram tylko na SM i wpadają te pucharki choć w ogóle się na nich nie koncentruje
Chciałbym jednak sprawdzić ile i jakie mam - gdzie to można zobaczyć?
 

Kilmar

New member
Kilmar napisał:
Mam może głupie pytanie ale gram tylko na SM i wpadają te pucharki choć w ogóle się na nich nie koncentruje
Chciałbym jednak sprawdzić ile i jakie mam - gdzie to można zobaczyć?
Przepraszam, że 2 posty zamiast edit ale mi się guziczek edit ani delete nie pojawił ;-) serio
Anyway już znalazłem odpowiedź na to pytanie ;-)

Ewentualnie proszę adminów o usunięcie obu postów
 
Do góry