Cabasse-zestaw głośników do kina domowego

GRIGORI

New member
Mam do sprzedania wysokiej klasy unikatowy zestaw kina domowego francuskiej firmy Cabasse, znawcy audio doskonale rozpoznają tę audiofilską markę, w skład którego wchodzą następujące kolumny :
przód - Molene
centralny - Armen
subwoofer aktywny - Pluton
tył - Antiqua
Kolumny od pierwszego właściciela, kupione w THE HI-END STUDIO, w komplecie "papiery", maskownice - brak kartonów. Kolumny w bardzo dobrym stanie (wręcz idealnym), nic nie było modyfikowane, przerabiane, dłubane.. Dźwiękowo potrafią zawstydzić dużo droższe konstrukcje, idealny zestaw do profesjonalnego kina domowego !

Cena 3599 zł do negocjacji !

Do zestawu dodaję dodatkowo :
2 x 2,5m kabel Sonic Link art 200
1 x 1,5m kabel Sonic Link art 200
1 x 1,5m kabel do podłączenia suba


Odbiór osobisty, możliwość przesłuchania sprzętu.
Dla zainteresowanych zdjęcia wysyłam na e-mail.
Kontakt: grig_ori@tlen.pl, 603643627
 
Ostatnia edycja:

GRIGORI

New member
Mam do sprzedania wysokiej klasy unikatowy zestaw kina domowego francuskiej firmy Cabasse, znawcy audio doskonale rozpoznają tę audiofilską markę, w skład którego wchodzą następujące kolumny :
przód - Molene
centralny - Armen
subwoofer aktywny - Pluton
tył - Antiqua
Kolumny od pierwszego właściciela, kupione w THE HI-END STUDIO, w komplecie "papiery", maskownice - brak kartonów. Kolumny w bardzo dobrym stanie (wręcz idealnym), nic nie było modyfikowane, przerabiane, dłubane.. Dźwiękowo potrafią zawstydzić dużo droższe konstrukcje, idealny zestaw do profesjonalnego kina domowego !

Nowa cena to 3099 zł.
 
Do góry