CA640A V2 +CA640C V2 + ... = wybór kolumn

don111

Banned
dla porównania posłuchaj jeszcze Paradigm Studio 20v4 (jeśli to ma być do CA 740), to troche podobny typ brzmienia, u Blackninja powinny kosztować niewiele więcej od tych Focali
 

kosek4

New member
Tak, głośniki dobieram do wzmacniacza CA740. To w tej chwili jedyny tak naprawde pewny punkt mojego zestawu stereo.
Co do głośników to Paradigmów będę słuchał na pewno, w ogóle dużo jeszcze będę słuchał. Ale nie ukrywam, że 807-ki to mój faworyt:cool:
A CD-player? Nie wiem. Albo oszczędności i CA540, 640, albo (i raczej tak będzie) 740. Przekonuje mnie tu chwalony bardzo upscaling i wejścia optyczne. Zależy mi też na tym żeby jednak była to już ta jedna firma. Opinie czytałem bardzo dobre w każdym bądź razie:)

Poza tym sorry, że tak męcze temat postawek ale czy te oryginalne dopasowane do kolumn będą najlepsze czy lepiej wypadają te robione na zamówienie? Widziałem na innym forum oferte człowieka, który się tym na codzień zajmuje i musze przyznać, że mu to wychodzi...

Black'i... do Ciebie na pewno jeszcze w kilku sprawach się odezwe;)

Pozdro!
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy zakupie wzmacniacza, wyjście cyfrowe można sobie odpuścić, osobnych przetworników przecież kupować nie będziesz :) Inna sprawa to taka, że CA740C gra lepiej od niższych modeli. Standy nie muszą być z tej samej firmy co kolumny.
 

kosek4

New member
No tak - żadnych osobnych:)
Sęk w tym, że kupując CA740C chciałbym wykorzystać właśnie jego świetne przetworniki do obsłużenia innych źrodeł - choćby dźwięku z telewizora, czy w przyszłości z ps3 przy podłączeniu kablem optycznym. Dlatego na wejściu optycznym w odtwarzaczu bardzo mi zależy. Co do takowego wyjścia ze wzamcniacza to właściwie nawet się nie zastanawiałem - chyba nie będzie mi potrzebne. Nie wiem, może czegoś nie zrozumiałem. Odtwarzacz i wzmacniacz łącze już tylko analogowo i nie wyobrażam sobie inaczej:)
 

sebonet

New member
racja blackninja - już precyzuję. Jakiś czas temu nabyłem zestaw CA 540R v3 + 540C v2 + KEF Q7 i śmiało mogę polecić CA z KEFami w tej konfiguracji.
 
Do góry