CA Azur 540R v3

rabarbar

New member
W zeszłym roku ArtS007 zamieścił bardzo ciekway test CA Azur 540R v2. Czas płynie nieubłaganie i Azur doczekał się v3 wzbogaconej m.in o we/wy HDMI. Czy ktoś z Was miał okazje bliżej zapoznać się z nową wersja? Podpytuje się bo nie wiem czy warto się nią interesować czy zdecydować się na v2.

600_images_zdjecia_cambridge_audio_kino_amplitunery_540RV3.jpg

600_images_540R-V3-rear.jpg
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Patrząc na architekturę nowej wersji, czyli że nadal jest to amplituner 6.1, sądzę że jest to ten sam amplituner, tylko wzbogacony m.in. o HDMI. Twój wybór powinien opierać się o cenę i potrzebę nowych wejść i wyjść HDMI.

ArtS :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jestem przekonany, że gra tak samo dobrze. Patrz mój wcześniejszy wywód. Po co poprawiać na siłę coś, co jest już dobre?

ArtS :)
 

janku

New member
hmm, czyli jest szansa, że gdy kupię sobie jakiś wypasiony, programowalny pilocik, to będę mógł nawet strzelać w boczne ściany i złapie ?
(bym sobie przy okazji wrzucił tam obsługe wszystkich czterech pilotów)
jeśli tak, to mam pytanko: jakie firmy robią porządne (ergonomiczne, wytrzymałe, skuteczne) piloty ? zdaje się, że m.in. Logitech, tak ?

--
pozdr
janku
 

kerimes

New member
Witam,
ciekaw jestem czy ktoś może słyszał gdzie można v3 kupić w dobrej cenie ?
oczywiście 2299 to cena wyjściowa :)
dodam tylko że lokalny dystrybutor poinformował, że najwcześniej bedzie on dostępny w przyszłym roku ?!
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lysykp

New member
Witam.
Mam pytanko w zwiazku z podłączeniem do CA Azur 540R v3 kolumn JM Lab.
Konkretnie chodzi o model Chorus 706s. To na początek -póżniej będą stały z tyłu ,a na front pójdą Chorus 714s.
Co sądzicie o takim połączeniu?
Może ktoś z Was szanowni Forumowicze ma jakieś doświadczenie w tej materii :) ?
Inne głośniki raczej nie wchodzą w grę - poprzednie też były JM Lab'y i ten rodzaj dzwięku mi pasuje.
W stereo brzmią jak dla mnie świetnie:) ,ale oczywiście z przyjemnością poczytam opinii o innych głośnikach w połączeniu z CA.
Z recenzji CA wynika ,że ten ampli to taki złoty środek pomiędzy stereo ,a KD - oczywisćie w tej cenie :).
Proszę o jakies sugestie i pozdrawiam .
 
Do góry