CA Azur 351R vs Yamaha RX-V777 vs NAD T748v2

Bobby75

New member
Witam,

bardzo liczę na waszą pomoc i opinie w szczególności posiadaczy CA 351R i NAD T748v2. Szukam amplitunera AV do współpracy z moimi DALI Zensor 3 i Dali Vocal ( przyszłościowo będzie jeszcze sub Dali ) i blu ray Onkyo 809. Początkowo chciałem Onkyo 636 ale chyba zdecydowałem że tym razem coś innego gdyż coraz częściej czytam o awaryjności tego producenta. Planowałem Marantz SR5008 silver ale już niedostępny więc wybieram z pośród tych trzech :

- YAMAHA RX-V777 nowoczesna, przyszłościowa, pełno bajerów z których nie wiem czy będę korzystał no i mi się podoba
- CA AZUR 351R rekomendowany przez osobę która często mi doradza w sprawach KD zawsze byłem zadowolony z oferowanych rozwiązań. Z tego co wiem bardzo dobre stereo ale uboga konstrukcja , ograniczona ilość gniazd/wejść brak skalera
- NAD T748v2 również dość proste urządzenie ale nie tak skromne jak CA i również chwalone za stereo ( jako jedyny panel przedni ma z tworzywa to na minus )

Na co postawić kino i muzyka 50/50. Bardzo liczę na waszą opinię chciałbym w tym tygodniu dokonać zakupu. Może ktoś ma CA lub NAD jakie wrażenia z użytkowania ? Cenowo to przedział 2000 - 2500 pln i tego się trzymam. Nie trzymam się kurczowo tych modeli dlatego gdzieś na dalszym planie mam jeszcze Denon X3000 oraz Yamaha RX-A730 które są jeszcze dostępne.
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Bajery to Yamaha ale tez i cena. Po jakimś czasie przestajemy się nimi bawić i interesuje nas tylko dźwięk. NAD , CA inne szkoły brzmienia i to całkiem różne.
 
Do góry