CA 840A czy ma MAIN IN ?

p0is0n

New member
no ciekaw jestem Twoich wrazen. Sam sie rozgladam za jakas przyzwoita koncowka mocy/integra.Koniecznie napisz jak gra!!!
Btw, nie lepiej bylo wziac 840W zamiast integry?
 
Ostatnia edycja:

AvataR

Banned
Panowie nabylem tego CA 840A i teraz mam pytanko do wlascicieli ... Nie wiem czy to normalne czy nie - mianowicie mam podlaczone 3 urzadzenia do wzmaka ... Naturalnie CD, moj tuner cyfrowy Ferguson oraz ampli po preoucie do wzmaka. Zauwazylem wczoraj ze jak np mam ustawione cd to przebijaja mi delikatnie inne zrodla ... tzn slysze dzwiek z dekodera i jezeli mam wlaczony ampli i PS3 to jeszcze naklada sie dzwiek z PS3 . To samo sie tyczy jak przelacze na wejscie gdzie mam podlaczony dekoder. Puszcze plyte CD to slysze jej dzwiek mimo ze nie mam ustawionego wejscia gdzie jest podlaczony CD ... zdecydowanie ciszej ale slysze. Oczywscie na wejsciu gdzie jest podlaczony ampli znowu to samo. Tak jakby wszystkie byly "zmostkowane". To jest normalne bo jakos mi sie nie wydaje ;) ?

Post nieaktualny - jajca jak berety - po prostu wzmak sie zawiesil :D Musialem odlaczyc zasilanie podlaczyc raz jeszcze i jest ok heh
 
Ostatnia edycja:
Do góry