C9 czy lepiej LCD ?

djpablo80

New member
Pytanie do użytkowników C9
Stoję przed wyborem tv55cali
Generalnie tv będzie służył do oglądania sportu.
Chce żeby mi nic nie smużylo, i nie cięło przy szybkich scenach
Netfix,FIFA na PS4.
Generalnie standardowy użytkownik .
Czy pchać się w.ta technologie OLED ,czy może zostać przy LED ,i.kupic Sony XF,Lub Xg
Czy C9 w.porownaniu do Sony , bije go mocno jeśli chodzi o jakość obrazu
Jak z tymi wypaleniami u Was, czy obraz fabryczny jest ok,czy bez kalibracji się nie obejdzie?
A może ktoś ma lub miał te 2 tv i może coś doradzić
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Pytanie do użytkowników C9
Stoję przed wyborem tv55cali
Generalnie tv będzie służył do oglądania sportu.
Chce żeby mi nic nie smużylo, i nie cięło przy szybkich scenach
Netfix,FIFA na PS4.
Generalnie standardowy użytkownik .
Czy pchać się w.ta technologie OLED ,czy może zostać przy LED ,i.kupic Sony XF,Lub Xg
Czy C9 w.porownaniu do Sony , bije go mocno jeśli chodzi o jakość obrazu
Jak z tymi wypaleniami u Was, czy obraz fabryczny jest ok,czy bez kalibracji się nie obejdzie?
A może ktoś ma lub miał te 2 tv i może coś doradzić



Witaj, jedyny LED jaki obecnie można w jakimś stopniu porównywać do OLED-a ta Samsung Q90R
Inne LEDy nie mają żadnego porównania z OLED-em . Jeśli chcesz się cieszyć super obrazem to tylko OLED i nie myśl o wypaleniach w serii C9 , W TV LED wypalają się pixele , i mają wiele innych wad, każda technologia ma swoje wady. Jeśli boisz sie OLED-a to dla mnie tylko wybór jest jeden Samsung Q90R
 
Fakt, że obraz jest fenomenalny w OLEDach. Sam mam model B7 dwa lata i nie mam z nim żadnych problemów, a potrafię grać w jeden tytuł dziennie po 10 godzin. Niestety co do martwych pikseli to nie zgodzę się, że nie dotyczą oledów. Sam zauważyłem u siebie ponad 10 wypalonych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Można powiesić .
Płynność do sportu rewelacyjna !
Oledy masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to Ci wyślę.
 
Do góry