C6500 nowy firmware 3006.2

tomcio_palu

New member
Jest już nowy soft T-VALDEUC_3007.1.exe

1. Title
2010 Model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
LE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3007.1

- Optimization to find the Service Channel for SkyD (Germany, Austria , Swiss Region)

Mod dla PVR nadal działa i poprawili bugi Internet@TV :)

Czy jesteś w stanie przybliżyć pojęcie "Mod dla PVR nadal działa" co ono właściwie oznacza.
 

Rintin

New member
A mozecie podzielic się arkanami wejscia w tryb hotelowy i aktywacji pvr ? jak to zrobic moze gdzies na forum lapotologiczne jest to wytlumaczone ?.

Pozdro.
 

Kyczmo

New member
Na oficjalnej stronie Samsunga pojawił sie (nowy) najprawdopodobniej poprawiony soft 3006.2 z dn. 07.02.2011r.. Ciekawe czy wszystko jest ok?
Wlaśnie co do tego mam pytanie. Czy ktos juz to testowal. Czy moge spokojnie zainstalowac. Naczytalem sobie tu na forum, ze sa czasami problemy. Prosze o pilną odpowiedź.
 

lennar

New member
mam problem z zainstalowaniem oprogramowania z Lutego. Gdy wrzucam je na pendrive niezaleznie od tego czy jest na FAT 32 czy NTFS to zawsze pokazuje brak plikow do aktualizacji. probowalem same pliki z katalogu T-VALDEUC oraz sam ten folder z zawartoscia i nic;/
 

slimak

New member
Bez reklam
mam problem z zainstalowaniem oprogramowania z Lutego. Gdy wrzucam je na pendrive niezaleznie od tego czy jest na FAT 32 czy NTFS to zawsze pokazuje brak plikow do aktualizacji. probowalem same pliki z katalogu T-VALDEUC oraz sam ten folder z zawartoscia i nic;/


Odłącz HDD.
 
Do góry