C550 a B650

DarPe

New member
Witam
Mam pytanie odnośnie różnic między tv 32 cale (ja myślę nad 32 ale może ktoś będzie miał doświadczenie z innymi rozmiarami) samsungiem 32C550 a 32B650. Zastanawiam się jaka różnica będzie w jakości obrazu między tymi dwoma modelami, ponieważ pomimo tego, że seria 6 jest wyższą serią od 5 to jednak różnica jest tutaj w nowszej "C" :). Oba TV są mniej więcej w porównywalnej cenie. C550 ma inny procesor obrazu niż B650 i czy tutaj jest różnica na plus tego pierwszego, czy jednak seria 6 pomimo starszego modelu jest pod tym względem lepsza (ogólnie jeśli chodzi o jakość obrazu)? Zastanawia mnie również Wide Color Enhance w C550 a Wide Color Enhancer 3 w B650 czy to znaczy, że w "C" jest starszy czy po prostu Samsung zrezygnował z numeracji tej funkcji? Wiem, że na pewno różnicą jest 100 Hz jednak nie wiem czy byłoby mi to potrzebne. Również odpowiadałaby mi bardziej matryca mniej błyszcząca, oczywiście bardziej błyszczącą ma B650 jednak wydaje mi się, że C550 ma bardziej błyszczącą od B550 :) jakie są Wasze spostrzeżenia na ten temat? Zależy mi na odpowiedzi na te pytania ponieważ mam zamiar zdecydować się na któryś z tych modeli tylko nie mogę zdecydować na który lepiej.

Pozdrawiam
 

DarPe

New member
mała modyfikacja

Dobrze, może zmodyfikuje moje pytanie :). Jeśli ktoś ma Samsunga C550 (najlepiej 32 cale jednak niekoniecznie) prosiłbym o opisanie swoich wrażeń jeśli chodzi o obraz. Może ktoś ma porównanie z B550 np, też będzie mile widziane :). Także zachęcam użytkowników (i nie tylko) modelu C550 do wyrażenia swoich opinii.

Pozdrawiam
 

piotrek228

New member
Witam wczoraj nabyłem samsung le40C550 Samsung LE40C550 - Telewizor LCD Samsung w RTV EURO AGD głównie mnie interesowało w tym tel. odtwarzanie filmów mkv i mogę powiedzieć że radzi sobie bez zarzutów testowałem 6 filmów o najwyższych parametrach np Avatar .1080p o wielkosci 20 gb jakość rewelacyjna na ustawieniach fabrycznych , a co do matrycy to SQ01 jest to dobra matryca
 

DarPe

New member
Witam
Dzięki za zainteresowanie. Jak możesz to napisz coś jeszcze o nim jak już potestujesz dłużej :). Jeszcze chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, mianowicie jak oceniasz matryce, czy jest dosyć błyszcząca czy bardziej matowa, jak to wygląda? Masz telewizję analog czy cyfre i czy podłączasz ampli do tv? Czy kolor czarny wyświetlany na tv "wpada" w niebieski lub w inny kolor?

Pozdrawiam ;)
 
Do góry