C1 77 vs a80j 77

joski

New member
Dzien dobry,
Zwracam sie z prośbą o pomoc z wybraniem odpowiedniego oleda. Głównie oglądam filmy wieczorami, na pokładzie również PS5. Aktualnie mam oleda lg 55 b8. C1 w grudniu mozna bylo wyrwać za 12k, natomiast a80j za 13,5k ale wydaje mi sie ze moze byc ciezko zeby takie ceny wrocily na promce. Wiem że sony dalej ma problem z vrr, chociaż caly czas obiecują ze bedzie update. Kusi mnie trochę android tv. Z kim nie rozmawiam do gier każdy poleca lg c1. Jakie jest Wasze zdanie?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Kupowanie TV dla androida jest bezsensowne.Zawsze lepszym rozwiazaniem będzie zewnętrzne urządzenie.
Przy tvch kwotach zdecydowanie zwróciłbym uwagę by TV był jak najlepszym monitorem.Tym bardziej ,że na bazie takiego TV mozna już naprawdę zbudować fajny zestaw do domowej rozrywki a więc i z przyzwoitym systemem audio (obojętnie-amplituner czy soundbar).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej LG 77C11 nie ma konkurencji.
Dla niebieskich członków forum nie wiele więcej jak w grudniu, bo masz go w specjalnej cenie i dodatkowo z pakietem pełnym.
Jako monitor spisze się też rewelacyjnie. Do potrzeb filmowych w klasie też najlepszy.
Masz jeszcze za dopłatą nowy Oled Philipsa 77Oled 806 z Androidem.
 

joski

New member
Co znaczy "pakiet pełny"? Jest opcja rat 0%? Bylbym zainteresowany.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raty zero - tak
Pełny pakiet - z dostawą , kalibracją montażem, sprawdzeniem, aktualizacją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW dostaniesz specjalna ofertę dla niebieskich członków forum z pakietem dodatkowym.
 
Do góry