c+ reaktywacja?

m_ila

New member
Poradźcie jak wyjść na swoje. Na pewno wszyscy kombinowali jak polepszyć swoją sytuację z operatorem. Mam cyfrę ładnych parę lat i co ostatnio spojrzę na moje rachunki i oferty na wabika dla nowych klientów to zgrzytam zębami. Umowę mam na czas nieokreślony (wot idiot ze mnie, na swoje usprawiedliwienie ma, że umowę podpisywałam tego samego dnia, kiedy odbierałam od ekipy chałupę i wprowadzałam się, więc gdzie mi tam była zabawa w detale), okres wypowiedzenia 3 miechy, paściarski najprostszy dekoder (podłączony do niedawna do 21 cali crt), za który lata już płacę cyfrze haracz 10zł/msc i nie chcą mi go oddać na własność.:-x
Na dniach mam zamiar kupić nowy TV - lcd full HD więc wypadało by zmienić dekoder. A skoro tak, pomyślałam, to może by jakoś powalczyć o swoje (po tych 3 miesiącach wypowiedzenia)...
Myślałam o zmianie na polsat ale podobno mają gorszy sygnał (to głosy z tego forum). Więc może da się jakoś sprytnie (bo pewnie mają na takich jak ja jakieś sposoby) wypisać z cyfry i podpisać nową, korzystniejszą umowę?
Zaznaczam, że umowa z cyfrą jest tylko na mnie, więc może ja się wypiszę, a za parę dni mój mąż się do nich pofatyguje?
Co wy na to, o doświadczeni w bojach?

pzdr
 

bietka

New member
Tak j.w.Dałam wypowiedzenie i czekałam na tel.Pytaja dlaczego odchodzisz.Mówisz że inni dają dużo więcej za mniej no Ntv.Pytają za ile kupisz tam pakiet.Ja powiedziałam że za 100 zł będę miała to co u nich za 190.Nie odpowiadałam na ich meile typu-mamy propozycję -zadzwoń.W ostatni dzień sami zadzwonili wieczorem i dostałam-umowa na 13m,przez 12 m-99 zł za prestiżowy,wszystkie kanały hd,digital w tej cenie.13 miesiąc pełna suma.
Dziwne podejście do starych klientów mają i czekają na te wypowiedzenie.Sami nie wyjadą z propozycją.
 

jery--

New member
Bez reklam
Wcale nie dziwne. Wielu abonentów trwa z niewiedzy, lub z zaniechania w umowie na czas nieokreślony za maksymalną stawkę i Cyfra musiała by być frajerem żeby tym ludziom podpowiadać jak mogą płacić mniej.
Gdyby wszyscy abonenci byli na promocyjnych warunkach to to nie byłaby już promocja i te warunki byłyby dużo gorsze;).
Tak naprawdę dzięki tym co płacą maksa promocje mogą być atrakcyjniejsze.

Pozdrawiam
 

dinar

New member
Jestem już 5lat w C+ i też rezygnuje,pierwsze pismo w grudniu odpowiedż brak podpisu,teraz wysłałem zaliczą chyba od lutego te trzy miechy.TV Samsung 37 A656 - C+ PVR HD ale za dekoder trzeba płacić 20 zł co miesiąc,został bym w C+ ale żeby opłate za dekoder znieśli,czy ktoś wynegocjował z nimi taką opcję a może jakąś inną.

Druga sprawa-na grudzień i styczeń dali gratis Canal+ kliknąłem zgodę przez ICA,czy to wygaśnie czy znowu trzeba wypowiedzenie.
 
Ostatnia edycja:

dziejus

New member
Pisałem o tym na innym wątku,ale jeszcze raz.Zadzwoniłem do biura obsługi cyfry z zapytaniem dlaczego nie dbają o starych klientów i zasugerowałem że chyba będziemy musieli się rozstać?Miła pani- ależ dlaczego ,ależ po co itp. ble ble ble.Ja na to że nowi klienci mają ekstra warunki,a starych za przeproszeniem mają gdzieś.Dostałem numer tel. pod który zadzwoniłem a tam załatwiłem aneks do starej umowy na 18 mies. oczywiście (jak dla mnie) na super warunkach.Między innymi dekoder hd na cały okres za free.Sprawę załatwiałem pod koniec grudnia.
ŚMIAŁO DZWOŃCIE,jak to mówią kto pyta nie błądzi.
Powodzenia.
 
Do góry