C+ i Nka walczą promocjami "na noże"

acton777

New member
Bez reklam
Ciekawe kto wygra tę próbę sił. W skrócie:

1 grudnia platforma CYFRA+ wprowadza nowe promocje dla nowych abonentów
1. wszystkie pakiety dostępne będą w dwóch formach:
- za 50 proc.ceny przez 10 miesięcy lub z 25 proc. rabatem do 18 miesięcy
2. CANAL+ za darmo przez 13 miesięcy
3. HBO, CINEMAX za darmo przez 5 miesięcy
4. wszystkie opcje HD za darmo przez 5 miesięcy
5. FILMBOX, ORANGE i HBO Digital za darmo przez 5 miesięcy
6. dekodery SD - bezpłatne użytkowanie w każdym pakiecie przez czas trwania abonamentu
HD i PVR wynajmowane z rabatem 100% na 10 miesięcy
7. wprowadzona zostaje nowa, najkrótsza na rynku, 13 - miesięczna umowa abonamentowa, ale w ofercie pozostaje rowniez opcja umowy na okres 18 miesięcy.
8. aktywacja 1 PLN
Bezpłatne użytkowanie terminali SD oraz rabat na najem terminali HD i PVR dotyczy również pozostałych ofert.



1 grudnia platforma satelitarna n wprowadziła dla swoich nowych klientów bardzo korzystną świąteczną ofertę promocyjną.
1. Klienci będą mieli dostęp do wszystkich płatnych pakietów oraz dwóch kolekcji VoD za 0 złotych przez trzy pierwsze miesięce od momentu aktywacji.
2. dostęp do opcji dodatkowych HBO, Cinemax i Filmbox przez cztery miesiące.
3. Aktywacja dekodera HD wynosi 0 zł. Dodatkowo, jeśli klient będzie chciał w przyszłości wymienić dekoder HD na dekoder HD z wbudowaną do niego cyfrową nagrywarką, może skorzystać ze specjalnego kuponu promocyjnego, uprawniającego do dokonania wymiany za 0 zł.
 

boncio1

New member
A na jakiej podstawie twierdzisz, że najkrótsza na rynku jest umowa 13 miesięczna, skoro w N-ce możesz podpisać na 12 miesięcy (warunki te same co na 24)? Tylko trzeba pomyśleć i zrobić to przez telefon, a nie iść do punktu.
 

yarson

New member
przeca on to skopiował ze stronki cyfry...

No i w Cyfrze ta promocja obowiązuje przy abonamencie na 18 miesięcy, bo w umowie na 13 miesiecy jest tylko canal+ za darmo, przynajmniej tak pisza na stronie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Yearman

New member
(co to znaczy ze rabat na dekoder w C+ na 10 miesiecy 100% a potem co ?)

W przypadku cyfry + zaoferowali mi przy umowie na 13 miesiecy:
9 miesiecy - 50%
aktywacja 1pln
antena 50 lub 99 jezeli do HD
canal + gratis na okres trwania umowy i 4 misiace kanaly HD

teraz zastanawiam się czy wybrac cyfre czy N-ke bo ich oferta tez jest dosc dobra przy zalozeniu ze oferta bedzie na 12 miesiecy bo po okresie promocji C+=40 pln a N-ka =min.48 pln (trzeba wziac przynajmniej 3 pakiety)
 

ridick8

New member
mnie najbardziej zainteresowała oferta multipakiet canal+ wszystkie canal+ z hd i usługą vod za 22.50 przez 8mc potem 39 przez 4 mc do tego vod przez 3mc za darmo a potem filmy po 11zł 9zł i2zl dekoder 0zł oczywiście hd i z twardym dysiem jak kogoś interesuje wyłacznie sam canal + to warto jak ktoś ma n lub polszmat to bierze ten dekoder i ma canal + tylko trzeba mieć konwenter typu twin acha umowa na 13 mc
 

acton777

New member
Bez reklam
royalmichael napisał:
No to błyśnąłeś:twisted:

średnio inteligenty człowiek domyśli się , ze nie ja to wymyśliłem, tylko skopiowałem ze stron N i C+, ale dla Ciebie to chyba zbyt trudne jest... :twisted:


Yearman miesiąc podpisania umowy w C+ tez jest darmowy, więc warto podpisywać umowy 2-3 Kazdego miesiąca ;)
 
Ostatnia edycja:

acton777

New member
Bez reklam
Nie mam czasu na czytanie promocji. Kazdy ma swój rozum i przed podpisaniem przeczyta umowę.
Po za tym- to jest najkrótsza umowa abonentowa na rynku, podpisywana w Autoryzowanych Punktach Sprzedazy :p

Ciekawe czy Tobie chciałoby się cokolwiek zrobić dla innych (chociazby odnalezienie i wklejenie info, w jednym temacie)....
 
Ostatnia edycja:

royalmichael

New member
Właśnie nie. I nie dlatego że by mi się nie chciało tylko po co to robić skoro bez problemu można się o tym dowiedzieć? I nie mówie tu o codziennym przeglądaniu strony każdej platformy bo z pewnością jest to uciążliwe ale jak już ktoś zagląda na to forum to z pewnością zagląda też na satkurier, tam to info było już pare dni wcześniej.
To tak jak czasami na kanale nsport dziennikarz ma przed sobą laptopa i czyta informacje z onet.pl.. załamać się można, chyba że to jakiś specjalny program dla niewidomych
pzdr
 

***mach***

New member
Tak oferta cyfry jest rewelacyjna. Ja wziałem pakiet comfort. Za 30zł miesięcznie mam przez 5 miesięcy praktycznie wszystkie kanały łącznie z HD. po kwietniu zostawie sobie tylko c+HD i pakiet Eurosport NG i MTV HD za 16zł
Czyli będę miał za 46zł bardzo dobry zestaw. Jedyny haczyk jest taki ze jest niejasność w umowie i cyfra cały czas się ociąga z oficjalnym stanowiskiem w tej sprawie.
 

Dokky

New member
Jaka niejasność? wziąłem c+ a Ty mnie straszysz???:-D:-D:-D
O co chodzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

acton777

New member
Bez reklam
***mach*** napisał:
Tak oferta cyfry jest rewelacyjna. Ja wziałem pakiet comfort. Za 30zł miesięcznie mam przez 5 miesięcy praktycznie wszystkie kanały łącznie z HD. po kwietniu zostawie sobie tylko c+HD i pakiet Eurosport NG i MTV HD za 16zł
Czyli będę miał za 46zł bardzo dobry zestaw. Jedyny haczyk jest taki ze jest niejasność w umowie i cyfra cały czas się ociąga z oficjalnym stanowiskiem w tej sprawie.

ze SmartCzekiem ( w niektórych firmach rozdają takie bony na święta), mozna jeszcze przez 2 miesiące 50% zyskać ;)
O haczykach nic nie wiem, o co chodzi :confused:
 

rychu

New member
chodzi o to że nie wiadomo czy po wyłączeniu HBO po 5 miesiącach nie wyłączą też gratisowego C+ ale z tego co wiem to canal+ zostaje na 12 miesięcy bezwarunkowo
 
Do góry