C+ FILM HD W UPC (Cisco) - problem z napisami

niunior

New member
Witam,

Od kilku dni "testuję" dekoder Cisco wraz z pakietem programów HD. Muszę dokonać "życiowego wyboru pomiędzy cyfrą a upc właśnie...

Ale do rzeczy, dziś zauważyłem pewien problem polegający na braku synchronizacji wyświetlania napisów na C+film hd. Problem polega na wspomnianym braku synchronizacji oraz na "błyskotliwym" wyświetlaniu niektórych tekstów (wyświetlanie na ułamek sekundy, niemal jak błysk). Dodam, że problem z tekstem występuje niezależnie od wybranej ścieżki dźwiękowej. Nie ma opóźnienia fonii wzdględem wyświetlanego obrazu. Zadziwiające jest to, że na C+film (bez hd) tego problemu nie ma. Napisy wyświetlają się synchronicznie i stosowny czas... Z uwagi na fakt, iż posiadam jeszcze cyfrę+ to poddałem konfrontacji ten problem na dekoderze cyfry. Niestety, na cyfrze problemu z napisami nie ma na żadnym kanale - łącznie ze wspomnianym. Tym samym, problem występuje tylko na dekoderze UPC i we wspomnianym powyżej zakresie. Zgłosiłem problem na linii serwisowej, zanotowali, śpiewali o tym, że oni tylko sygnał przekazują... itp/itd. Powiedzieli, że mają 5 dni roboczych na rozwiązania problemu. Zobaczymy.

Nie mniej mam pytanie - CZY WY MACIE TEN SAM PROBLEM? Proszę o weryfikację i sugestie.

Pozdrawiam,

Robert
 

juzeg76

Member
witam do niedawna bylo ok z napisami , wczoraj sprawdzilem z ciekawosci i jest porazka , to co opisales . mam philipsa hd ,brak synchronizacji i niektore kwestie tylko migaja nawet nie zdazysz zobaczyc co bylo napisane
 
Do góry