Bystry tuner tv sat.

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.Może ktoś doradzi mi jaki tuner sat. wybrać,w cenie do 400 zł.Najważniejsze to aby miał dobry obraz i dźwięk,oraz aby się nie zawieszał i był w miarę przyjazny w obsłudze.Myślałem o Fergusonie Ariva 252,ale z tego co czytałem to często się zawiesza i ciągle są z nim jakieś problemy.Zainteresowałem się LINBOX AVIRA 300 HD-SKYBOX F5-OPTICUM X406P i AB CRYPTOBOX 650 HD PVR.Nie znalazłem wielu opinii o tych tunerach i może ktoś z forumowiczów podpowie mi coś w tym temacie.Nie będzie to tuner do żadnej platformy(przynajmniej na razie).Będę wdzięczny za wszelką pomoc.Pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT.
 

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tuner będzie odbierał tak jak obecny,Astra 19,2-Astra 28,2 i Hot Bird 13,0.Może w przyszłości zobaczę coś z oferty Polsatu.Nie mogę liczyć że wiecznie będę abonentem nc+ ze względu na chore ceny abonamentu,a stary echostar dsb 2220-2ci-już dogorywa.
 

prezy

New member
Bez reklam
Zatem proponowałbym Tobie dekoder bez cyfrowej obróbki obrazu.
Niestety są to starsze modele ale kuszą ceną i jakością obrazu.
Te wszystkie ulepszacze wyrządzają więcej szkody niż pożytku, ale marketing robi swoje i klient kupuje.
 

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest coś w tym co napisałeś.Kilka osób wspominało mi kiedyś o wyższości starszego sprzętu.Ciekaw byłem tylko czy ktoś doradzi mi w temacie tunerów o których nie ma żadnych artykułów,ale wychodzi na to że tak jak kiedyś była dyskusja na forum że wielu ;fachowców" w swoich poradach cytują artykuły i dostępne recenzje.W tym przypadku nikt nie miał nic do powiedzenia na temat żadnego z czterech dekoderów.Jeśli możesz zasugerować kilka pozycji godnych uwagi Twoim zdaniem-to bardzo proszę.Pozdrawiam.
 
Do góry