Byłem Szalony...

mpsk2

New member
..., a od montażu, podłączenia i podpisania umowy mineło już ponad 27 h, a w kodowanych kanałach nie ma sygnału tzn pisze " nie masz uprawnień MEDIAGUARD "
Może to moja wina? Raz wyłączyłem dekoder ale tylko tak przyciskiem, nie z gniazdka i wyciągnełem karte z dekodera by przepisac numer, ale bładów to nie spowodowało, takie kanały jak VIVA czy AL JAZIRA odbierają, ale TVP 1 czy CANAL + już nie
wziełem dekoder strong
tam po stronie cyfry odzywa sie tylko automat, a monter radzi poczekac do jutra, ale moze na tym forum są jacyś doświedczeni losem co mi pomogą
 

mortas

New member
Ewidentnie nie doszły jeszcze uprawnienia odbioru na karte. Viva itp jest niekodowana dlatego działa. Karte musisz trzymać w tunku, jeśli tak długo Ci nie zaskoczyła to musisz sie dodzwonić do C+ by znowu je puścili
 

mpsk2

New member
zostawiłem na noc, potem do pracy i jeszcze po kilka godzin dzis i wczoraj na TVP 1 to chyba wystaczy
Ale oni naprawde mają takie z tym problemy?
 

cyfra

New member
Jeśli masz nową kartę 072112..... to nie powinno być problemu, jednak na starszych kartach (np 072109... 108...), które juz były używane spotkałem się osobiście kilka razy z takim problemem i wtedy konieczna była wymiana karty :???:
 

mirecore

New member
zadzwoń do nich żeby nadali sygnał, każą ci wyłączyć dekoder (najlepiej wyjmij wtyczkę) wlączyć ponownie ustawić na 1 czekać 30min. Ja tak właśnie miałem na początku.
 

pawel80

New member
Rozumiem ze wybrales liste cyfry w fav
Anyway, jesli to nie pomoze to jedz do dystrybutora coby Ci sprzet wymienil od ręki. Narazie trafił mi się jeden taki na sprzedaż z problemem o którym mówisz (problem również występował na karcie demo full pakiet)
 

DanielS

New member
mpsk2 napisał:
eh jade do chłopa który mi to zamontował, moze wtedy włączą

Troszkę cierpliwości. Włóż kartę , ustaw tuner na TVP1 , wejdź sobie na stronę https://www.ica.cyfraplus.pl/ . Stamtąd sam sobie możesz wysłac uprawnienia do karty. NIe wyjmuj karty ani nie przełączaj kanałów na ine przez jakąś godzinkę , dwie. Jak Ci nie zasłapie - to wtedy skontaktuj się z kimś kto CI to sprzedawał albo z BOA Cyfry. Powodzenia.
 

crasher

New member
Nie ma prawa tak dlugo sie aktywowac, mozliwe ze tam gdzie kupywales ktos pomylil numer karty przy rejestrowaniu - sprawdz czy numer zgadza sie z tym co na umowie. Najprosciej to zadzwon do C+ podaj numer abonenta i numer karty i ci aktywuja w przeciagu 30min. Mozesz tez to zrobic przez ICA C+ ale dzis co nie dziala :)

btw nie wlozyles czasem karty odwrotnie/do gory nogami? :) Nie wiem czy te nowe strongi odpalaja bez karty czy nie.
 
Do góry