Buttkicker LFE

jaguli

New member
Witam.
Trochę zaszalałem i uzupełniłem swoje skromne kino domowe o ten "bajer".
Mam kilka pytań, czy ktoś z szacownego grona forumowiczów posiada takie urządzonko?
Następne pytanie jak prawidłowo powinny być ustawione te filtry.
W tej chwili mam jak na zdięciu ( przepraszam za jakość zdięcia).
3948986.jpg

Dobrze rozumiem?, że przy takich ustawieniach częstotliwości wyższe od tych 60 Hz są odcinane ( nie idą na ten "wibrator")
Za wszelkie odpowiedzi dziekuję.,
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie mam, ale duzo o tym pisalem kiedys.
Caly czas mi to chodzi po glowie, napisz cos wiecej, jak wrazenia, cena itp.
Ps. Nie ma fotki.
 

jaguli

New member
A więc tak, trafiłem na "To" przez przypadek na jakiejś niemieckiej stronie. poszperałem w internecie, no i znalazłem polską stronę, jak sie skontaktowałem z tym panem, okazało się, że już nie prowadzi sprzedaży.
Dzieki kuzynowi który jest w GB kupiłem cena niemała 525 Funtów+ koszty przesyłki około 40 . Pobór pradu 1600 W zasilanie 220-240v (USA 120v).To tyle na temat historii zakupu.
Odnośnie wrazenia, tu dużo zależy od ścieżki dźwiękowej, w głównej mierze od kanału Lfe ( ale to zapewne wiesz).
Na poczatku bardziej zwracałem uwagę na Battkickera, a nie na filmy, no i czułem się lekko zawiedziony, ale jak już oglądałem filmy których jeszcze nie widziałem, efekt jest naprawdę bardzodobry.
Tron: Dziedzictwo :D
Nie wiem co Ciebie jeszcze ciekawi?
 
Ostatnia edycja:

jaguli

New member
Nie wiem czemu nie mogę edytować, wiec piszę kolejny post.
W skład zestawu wchodzi również taka podstawka którą podkłada się pod nóżkę od kanapy, fotela.
3946977.jpg


Jednak lepszym rozwiązaniem jest bezpośrednie przymocowanie Buttkickera do siedzisa,(ja tak własnie zrobiłem ) niektórzy robią nawet specjalne podesty z którego oglądamy film lub gramy w jakąś grę.
Wszelkie wybuchy, uderzenia, strzały z broni, które sa na ścieżce LFE, wprawiają w wibracje widza.
Ponawiam pytanie ( lepsze zdięcie) dobrze myślę, przy takich ustawieniach na wibrator idą częstotliwości do 70Hz reszta jest odcinana?
3970528.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry