Bulletstorm

Carbon_

New member
Bez reklam
bulletstorm-20100817095010437_640w.jpg


Wreszcie jakiś oldschool'owy FPS, a nie te nowoczesne shooterki z karabinami na wodę ;]

Łapcie najnowszy trailer i w odpowiednim czasie pomyślcie by wspomóc rodaków ;)
Bulletstorm Video Game, Hey Man Nice Shot Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
 

arsenal

Moderator
VIP
Tak na szybko o Bulletstorm. Żołnierski humor, potężna rozpierducha, "Ostatni Pociąg Las Roz******", dobra oprawa A/V i o dziwo wciągająca fabuła. Łykam jak pelikan.:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
Jak możesz spokojnie grać ,gdy w tym czasie Arsenal się" męczy" przynajmniej do przerwy,koniec offtopu.
 

Peek

New member
Bez reklam
Odświeżam temat, żeby już nie smiecić w wątku o Killzone 3.

Odpaliłem dosłownie na 5 minut od początku humor wydaje się fajny, zobaczymy jak dalej, oprawa bardzo dobra, lecz bez jakiś fajerwerków. Gra nie wymaga instalacji, jutro pogram znacznie więcej i wtedy opisze swoje wrażenia.
 

Peek

New member
Bez reklam
Jestem po godzinnej sesji z grą. Gameplay jest bardzo dobry, skillshoty niezwykle satysfakcjonujące, ale póki co chciałbym więcej obiektów, aby te skillshoty móc wykonać... Oprawa bardzo dobra, lecz wychodzą ząbki i to często. Humor póki co daje radę, nie jest nachalny a czasem nawet idzie się uśmiechnąć do TV. Ogólnie gra zrobiła na mnie dobre wrażenie, chociaż według mnie fabuła jest za miałka, ale już postacie są OK.

Zobaczymy jak dalej, póki co ocena wstępna 8/10.
 

pa3

New member
Bez reklam
Hmm, kasiuta już odłożona na KZ3, ale teraz mam mały mętlik w głowie - BulletStorm się pojawił z nienacka (zapomniałem o tym tytule) i do tego od polaczków, zbiera dość dobre noty. Powiedzcie coś więcej o rozgrywce, akurat mnie te całe skillshoty mało interesują, rozumiem że na tym bazuje cała gra, czy może jest więcej "miodu" w rozgrywce?

P.S. W sumie mieć fundusze i nie brać Killzone w czasie premiery to jest imo prawie jak profanacja ;)
 

Rudeford

New member
To fragment recenzji z polygamia.pl
„System wymusza zupełne inne podejście. Dla przykładu: specjalny pocisk do strzelby kosztuje 1000 punktów. Zwyczajne zabicie wroga daje tych punktów jedynie 10. Nagle gracz zaczyna kombinować, co też musi zrobić, aby zakup mu się zwrócił i starczył na następny. To nie jest, co może zawieść niektórych, Painkiller 2 czy Serious Sam 3, gdzie radośnie mordowałoby się hordy wrogów bez większego zastanowienia. Choć akcja potrafi być równie intensywna, to przeciwników jest mniej i trzeba się zastanawiać, jaki sposób okaże się najlepszy, by zrobić komuś krzywdę”

Więc jeśli
akurat mnie te całe skillshoty mało interesują
a są esencją tej gry to kup Killzone 3
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Hmm, kasiuta już odłożona na KZ3, ale teraz mam mały mętlik w głowie - BulletStorm się pojawił z nienacka (zapomniałem o tym tytule) i do tego od polaczków, zbiera dość dobre noty. Powiedzcie coś więcej o rozgrywce, akurat mnie te całe skillshoty mało interesują, rozumiem że na tym bazuje cała gra, czy może jest więcej "miodu" w rozgrywce?

P.S. W sumie mieć fundusze i nie brać Killzone w czasie premiery to jest imo prawie jak profanacja ;)

Na twoim miejscu brałbym Killzone 3 (zwłaszcza, że moim zdaniem to duzo lepsza gra od Bulletstorma). Killzone 3 to produkcja bardziej dojrzała jak dobry film, przy tym znacznie lepsza graficznie a do tego gienalny dubbing + Move. Bulletstorm jest lekki, bardziej luzacki, graficznie również bardzo dobrze, ale jednak od K3 gorzej. Fabuła jest słabiutka niestety moim zdaniem.

Pewnie co wybierzesz to będziesz bardzo zadowolony, ale ja jednak polecałbym Killzone 3.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Przeszedłem 1/4 gry (2 akty na 7) przyznam, że gra ma swój klimacik, jest leciutka a nazwy skillshotów same zachęcają do coraz bardziej fantazyjnej sieczki. Czuć jednak, że to mało poważny FPS (co dla wielu z pewnością będzie zaletą). Moim zdaniem całością (mam na myśli gameplay, fabułę, grafikę) jednak przegrywa i z K3 (ta polonizacja mnie rozwaliła!!!! Chociaż tu z fabułą wcale nie jest tak różowo, to moim zdaniem jednak ciutke lepiej), i z Black Ops (zaraz zostanę zlinczowany, ale dla mnie fabuły CoD'ów są bardzo dobre, graficznie troche kuleją, ale biedy nie ma.

Jedno jest pewne. Bulletstorm stworzy własne grono wyznawców i myślę, że to całkiem rozległe. Jest to zawsze coś nowego. Tutaj zabijanie wrogów za pomocą samej broni jest... głupie, bo marnuje się potencjał tej produkcji. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Na twoim miejscu brałbym Killzone 3 (zwłaszcza, że moim zdaniem to duzo lepsza gra od Bulletstorma). Killzone 3 to produkcja bardziej dojrzała jak dobry film, przy tym znacznie lepsza graficznie a do tego gienalny dubbing + Move. Bulletstorm jest lekki, bardziej luzacki, graficznie również bardzo dobrze, ale jednak od K3 gorzej. Fabuła jest słabiutka niestety moim zdaniem.

.



Fabuła jest lepsza niż w nijakim pod tym względem KZ3.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jestem chyba juz w polowie gry itak na goraco: mam wrazenie ze gra ma charakter "pecetowy" (o ile mnie dobrze rozumiecie), ciekawa lokalizacja, oprawa a/v na wysokim poziomie, skillshoty powoduja ze kazda nowa rozgrywka moze wygladac zupelnie inaczej niz poprzednie ale snajperka po jakims czasie strasznie mnie wkurza i frustruje, mam wersje na x360 i animacja tnie sie strasznie, szczegolnie podczas cutscenek ale i podczes walki potrafi sie dogywac (!). Ogolnie gra ma swoj klimat ale drugi raz do niej juz nie podejde anie nie bede jej masterowal...
 

cureman

Active member
Bez reklam
Jestem chyba juz w polowie gry itak na goraco: mam wrazenie ze gra ma charakter "pecetowy" (o ile mnie dobrze rozumiecie), ciekawa lokalizacja, oprawa a/v na wysokim poziomie, skillshoty powoduja ze kazda nowa rozgrywka moze wygladac zupelnie inaczej niz poprzednie ale snajperka po jakims czasie strasznie mnie wkurza i frustruje, mam wersje na x360 i animacja tnie sie strasznie, szczegolnie podczas cutscenek ale i podczes walki potrafi sie dogywac (!). Ogolnie gra ma swoj klimat ale drugi raz do niej juz nie podejde anie nie bede jej masterowal...

Czy to nie wina czytnika albo konsoli?
 
Do góry