Budżetowy zestaw 5.1

azzario

New member
Witam, mam zamiar zrobić sobie dzwięk przestrzenny w salonie, chcę podłączyć do tego mini pc oraz ps4, zastosowania uniwersalne, muzyka rap/dubstep, gry ps4 i filmy, najpierw miałem brać logitechy z906 ale po zapoznaniu się z opiniami szybko zrezygnowałem doszłem do wniosku że edifiery c6 były by ok, problem w tym że mi trzeba wyjscie optyczne oraz głośniki dekodujące dzwięk przestrzenny żebym miał surround z ps4, a to posiadają tylko z906, czy jest jakaś alternatywa w zestawach ampli 5.1 + kolumny, budżet niestety bardzo okrojony 1200-1500, nie jestem audiofilem:)
 

fred23

Member
w tej kasie będzie ciężko , musiałbyś wydać około 2000-2500 tys , z czego jeden element (np amplituner) byłby używany
jeśli pokój nie ma dużego metrażu to z głośników HK HKTS-16
 
Ostatnia edycja:

kobylo

New member
tez jestem tego zdania ze logitech z5500 będą najlepszym wyborem, szukaj zestawu w dobre kondycji z możliwością odbioru osobistego , będziesz mógł przetestować
 

azzario

New member
Szukałem już ich wcześniej, ale nie było żadnej okazji, dzisiaj mi się udało wyhaczyć za 700 używane miesiąc i leżakowane w szafie przez resztę czasu za 700 więc problem z głowy.
 

azzario

New member
Bluray jaki obry sygnał masz na myśli dzwięk będzie szedł z mini PC(ma tylko PCIe), jakąś dzwiękówkę dobrą kupię, może Sound blaster Z jeśli się zmieści do miniPC(jescze mi nie przyszedł) a jak nie to Maya U5 na usb, czy może coś lepszego znajdę?
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Z5500 ma dekoder dts i Dolby. Można więc wysłać mu z PS4 bitstream po optyku lub po coaxial.
Np. z PS4. Tu nie powinno być żadnych problemów z 5.1
Wyżej ceniony jest dts.
 
Ostatnia edycja:
Do góry