Budżetowy tv dla rodziców.Czy da się tanio i dobrze ?

LukeX

New member
Witam
Temat jak już przeglądałem forum przewija się kilka razy ale nie uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania.Generalnie wybór padł na LG 43LH5100 i tu dwa pytania.Czym różni się ta wersja od wersji z V na końcu? Drugie pytanie czy w kwocie do max 1400zl znajdę coś lepszego? Zależy mi wyłącznie na jakości obrazu.Obecnie rodzice posiadają 28calowy crt lg z płaskim ekranem który powoli kończy swój żywot. Pozdrawiam
 

LukeX

New member
Hmm pewnie gdyby temat brzmiał "Jaki tv za 5 tys odpowiedzi by było na kilka stron bo przy obecnym wyborze tv w tej cenie problemy z wyborem nie ma dobrego tv ale widać za 1.4tys nie da się kupić tanio a w miarę dobrze pozostaje losowy wybór w tym przedziale cenowym.Dziękuję za pomoc ;) Pozdrawiam:lol:
 

bluray

Banned
Masz jeszcze nowość PHILIPS 5301 43" na matrycy VA, z SAT tunerem, Wifi.
Matryca równo podświetlona, ciekawa seria ale budżetowa.
Full HD Ultra Slim LED TV 43PFS5301, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2
 
Ostatnia edycja:

LukeX

New member
Ten philips to cenowo prawie .1.7 tys więc odpada gdyby był za 1.5tys może bym się skusił.Jestem świadomy że za taką cenę nie ma co cudów się spodziewać ale zależy mi na w miarę ładnym obrazie.Jutro czas przecen może trafi się coś ciekawego :D
 

Karpaj

New member
Bez reklam
W tak tanim sprzęcie unikał bym matrycy IPS.
Tak w sumie to jakiś standardowy Samsung 40J5100 powinien być dobrym wyborem, przyzwoicie działa, kontrast w miarę ok.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Ten lg 510 ma tylko 1 hdmi i nie ma wyjścia dźwięku. Za to 500 ma 2 hdmi. Ew ten samsung J5100, lub Blaupunkt 48 ok 1500.
 

LukeX

New member
Kiki rodzice mają Cyfrowy Polsat a wymiana tv to zależy od tego ile czasu będzie się sprawował ale przy tej cenie fajnie jakby chociaż 3 lata spełnił swoją funkcję.
 

LukeX

New member
Tv zakupiony.Początkowo chciałem powiększyć budżet ale wybrałem poczciwego samsunga 40j510.Opini sporo dobrych ,tani.Zobaczę jak się sprawdzi najwyżej na przyszły święta kupię rodzicom inny z większym budżetem. Teraz i tak decyzja o zakupie rodzicom tv podjęta z dnia na dzień stąd taki budzet:smile: .Dziękuję wszystkim za pomoc.Pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie większy komfort oglądania (przekonało się o tym wielu kupujących dla rodziców) daje wielkość obrazu. To okno na świat i nie może być za małe bo jest czym się zachwycać.
 
Do góry