Budżetowy telewizor 55 cali

MojNick

New member
Cześć,

prawie 10 lat temu z pomocą tego forum kupiłem budżetowego philipsa - 42PFL3207H/12 który na dziś dzień był wystarczającym telewizorem dla osób po 60 w kwestii jakości - osoby bez wymagań, ma zmieniać kanały naziemnej TV, nie zacinać się i tyle (+ dla mnie bonus by działał YT). Także niech ten model telewizora będzie składową która wskaże wszystkie wymagania - skoro on wystarcza to wszystko pewnie na rynku jest lepsze :)

W związku z tym że jednak wzrok nie ten i zmienia się standard nadawania to potrzebuję kupić im coś większego, zdecydowałem się że będzie to 50-55 cali.

Przeglądałem różne pułapy cenowe jednak ostatecznie zdecydowałem, że skoro i tak wszystko będzie lepsze to cena to priorytet i kupujemy najtaniej. Zdecydowałem się praktycznie na to, że będzie to model marki TCL, dylemat mam czy tcl 55p615 czy 55p715. Skłaniam się ku temu drugiemu jednak ciężko z dostępnością więc nie wiem czy się uda. Czy jest między nimi duża różnica?

i tutaj zasadnicze pytanie - czy w tym budżecie jest coś lepszego? Widziałem jeszcze CHiQ U55H7A ale tej marki to kompletnie nie kojarzę...

wiem że budżet tragedia i jakość pewnie też do większości tu kupowanej, ale dla odmiany mam nadzieję że coś taniego polecicie :)



Dzięki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najtaniej ok - ale podaj proszę do jakiej max kwoty ?
Dla każdego najtaniej oznacza zupełnie coś innego.
 

MojNick

New member
55P615 jest za 1800 zł i trzymajmy się tej ceny. Typowy budżetowiec. Jeżeli trafiłoby się coś za 1900 to jeszcze rozważę, ale nie więcej.
Wiem że jest jeszcze P725 za 2tys ale nie wiem czy te 200 zł tutaj warte? Nie widzę za dużych różnic w suchych cyferkach.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 58PUS7805 - masz właśnie za 1999 zł i to z pakietem dodatkowo w komplecie.
 

MojNick

New member
Kiki, a jak on ma się z jakością obrazu do TCL 55P615 i Samsunga UE55AU7192? Przypominam że tylko naziemna TV więc wiadomo jaką oferuje jakość sygnału.
I co oznacza dodatkowo pakiet?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiet jest dla niebieskich członków forum.
Napisz proszę na PW.
Philips ma nowe procesory, które bardzo dobrze skalują obraz.
Szczególnie ma to właśnie przełożenie na sygnał naziemnej.
A dodatkowe 3 cale dają zawsze więcej radości .
Świetnym uzupełnieniem jest też ambilight.
 
Do góry