Budżetowy sounbar do tv samsung j6200

ziomek1988

New member
Witam,
od kilku dni jestem posiadaczem tv Samsung 48j6200. Moje poprzednie kino domowe nie jest kompatybilne (bardzo stare). Dużo kasy mi nie zostało i chciałbym dokupić jakiś soundbar. Pomieszczenie ma ok 25m2, wielkim audiofilem nie jestem. Czytając opinie, polecany jest JBL SB100, zastanawiam się też nad Samsungiem j355 (zestaw w subem). Pytanie do ekspertów co wybrać lepiej? Ewentualnie może coś innego w kwocie do 500zł? Budżet jest nieprzekraczalny.
Myślalem o Samsungu, bo zdaje się będzie można sterować wszystko jednym pilotem?
 

collider

New member
Bez reklam
W tej kwocie to nic tylka nie urwa, ale jak juz kupowac soundbar to z subem. Zupelnie inne doznania.
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
Witam,
od kilku dni jestem posiadaczem tv Samsung 48j6200. Moje poprzednie kino domowe nie jest kompatybilne (bardzo stare). Dużo kasy mi nie zostało i chciałbym dokupić jakiś soundbar. Pomieszczenie ma ok 25m2, wielkim audiofilem nie jestem. Czytając opinie, polecany jest JBL SB100, zastanawiam się też nad Samsungiem j355 (zestaw w subem). Pytanie do ekspertów co wybrać lepiej? Ewentualnie może coś innego w kwocie do 500zł? Budżet jest nieprzekraczalny.
Myślalem o Samsungu, bo zdaje się będzie można sterować wszystko jednym pilotem?

ten Samsung j355 na pewno poprawi dźwięk z samego TV , ale w takim pokoju po prostu zniknie , basik ma zaledwie 13cm , więc mało , szukał bym z takim min. 16cm , ale takie są już pewnie 2x droższe

w porównaniu do TV będziesz zadowolony , ale szału nie będzie , aczkolwiek to tylko 500zł
 
Ostatnia edycja:

ziomek1988

New member
Mogę nagiąć budżet w granice 800-1000zł, patrzę na jbl sb150 z subem, myślałem też o sony gt1 ale żona jak zobaczyła design listwy, to zdecydowanie kazała mi zapomnieć :D

Może w tym budżecie coś się znajdzie lepszego?
 
Do góry