Budżetowy dźwięk

VanS

New member
Witajcie,

Obecnie jestem posiadaczem następującego sprzętu :

  • telewizor LG 37LH3000
  • Playstation 3
  • głośników komputerów Logitech x-540

    oraz komputer z kartą dźwiękową XONAR D1

Chciałbym jednak zastąpić ww. głośniki komputerowe. Z lektury przedmiotowego forum wywnioskowałem, że w cenie 1300-1500 zł niestety nie zakupię dostatecznie dobrego kina domowego. Jednak nie jestem wymagającym użytkownikiem. Do tej pory użytkowałem właśnie wspomniane Logitechy i są one dla mnie dosyć dobre - co pewnie w tym momencie pokazuje skalę laictwa. Muzyki słucham bardzo mało ( głównie filmowa z yt ), filmy @bluray ps3 1-2 miesięcznie oraz seriale z PC. Co do głośności - cicho bo od nadmiernego hałasu boli mnie głowa. Pokój ok 20 m2.

Co polecacie? Fajnie by było aby ewentualny sprzęt miał łączność z moją SIII.

KD czy Stereo?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeśli bardziej przekładasz muzykę nad filmy to zainwestuj w stereo ,nawet jeżeli wybierzesz kino w jednym kawałku tzw ,plastik to i tak w porównaniu do Logitech będzie zdecydowana poprawa ,na dodatek bardzo wrośnie funkcjonalność gdyż będziesz mógł posłuchać radia , płyt ,mp3 ,oglądać filmy a także korzystać z funkcji sieciowych .Poszukaj coś w ofercie LG ,Philips,Samsung

W przypadku stereo trzeba amplituner (wzmacniacz) oraz kolumny najlepiej podłogowe ,źródłem na razie może być konsola P3 wiadomo że w takim przypadku jakość będzie jeszcze lepsza
 

VanS

New member
Czyli jednak kupić KD aniżeli stereo w tej cenie?

W głównej mierze stawiam na filmy, gry @ps3 , a na końcu na muzykę.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Też może być Samsung .Proponuję zrobić tak - takie zestawy są w sklepach Euro AGD ,Media itp . najlepiej sobie na miejscu zobaczyć porównać ,jak już sobie upatrzysz jakiś zestaw który będzie Ci odpowiadał wyglądem wyposażeniem i dźwiękiem to wtedy kupić
 
Do góry