Budżetowy 55-60 do salonu

rustin

Member
Witam. Minęło trzy lata jak kupiłem poleconego mi tutaj, Samsunga UE55RU8002U i zaczął się restartować bez końca , wyciągnięcie z gniazda tylko pomaga, padła płyta główna bo sprawdzeniu, co jest normą dlatego żadnego szajsunga więcej. Szukam czegoś budżetowego, za tego dałem coś ponad 3k i padł. Za dużego wyboru nie mam ale co kupić do 2tys zł ? Zależy mi aby płynnie działały Netflix, Amazon, YT i miał dekoder do naziemnej telewizji.
Jakiś tcl, Toshiba, Sharp,lg? Widzę że za 1800zl jest tcl 58p635, ale strasznie narzekaja na płynność i soft
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz dobre modele :
  • Philips 55us7956
  • Sony 55x85
  • TCL 55c735 qled z matrycą VA 144 Hz
  • Philips 55pus 8007
  • TCL 55c635
 

rustin

Member
A tcl 55p735? Kosztuję 1800zł. Boję się oprogramowania w tcl, piszą że się wiesza, problemy z dźwiękiem itd. To prawda?
Te co wrzuciłeś to praktycznie nie dostępne albo cena 2,5tys i w górę
 

rustin

Member
Patrzę teraz ceny to myślę o
TCL 55p735
PHILIPS 55PUS7506/12
LG 55UQ75003LF
Są jeszcze Hisense ale to chyba też wynalazek
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Hisense są ok, obraz mają naprawdę bardzo dobry. Jedyny "minus" to zamknięty system vidaa... W TCL masz Google tv w philipsie android tv a w LG webos( też zamknięty)
 

rustin

Member
Sprzedawca odradził mi tcl, nie namawiał też na inny. Soft mówił że jest tak skopany że nerwu potrafi porządnie szarpnąć. A co myślicie o LG 54uq7500 za 2k?
 

lipas

New member
A co sądzicie o TCL 58P635? Te 3 cale akurat grają dla mnie role z uwagi na miejsce wykorzystania. Cykl "mieszany" - pokój gościnny + wyjazd na taras (pod zadaszoną pergolą, więc nie będzie zbyt jasno). Będzie służył do oglądania "wszystkiego" - od informacji poprzez muzykę i sport, na filmach skończywszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale to stary marketowy model.
Napisz proszę jakie masz warunki, jaki sygnał , jaki masz telewizor i jakie masz oczekiwania ?
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam TCL 725 i może obraz oki (bo dobry panel) ale jakoś softu tragedia (nic nie aktualizuje się przez Internet i zostaje tylko pen). Lepiej coś bez androida jak mam mulić i zakupić boxa np. xiaomi.
 
Do góry