Budżetowa kamera sportowa

axl2

Member
Witam Szanownych forumowiczów,

Z racji chęci zakupu budżetowej kamerki sportowej chciałbym zaczerpnąć opinie osób które może miały już styczność z poniższymi modelami. Wydaje mi się że dość mocno już wycisnąłem temat jednak nadal nie potrafię się zdecydować. Kamera głównie ma służyć do w miarę szybkich akcji typu jazda na motorze, itp.

1) Xiaomi Yi
2) Toshiba camileo x-sports
3) SJ5000 SJCAM

Wcześniej miałem SJ4000 i mimo dość dużego nasycenia niebieskiej barwy byłem w miarę zadowolony. Szukam czegoś w okolicy 500zł z wymaganą możliwością zdalnego wysterowania, WIFI, jakiś pilot lub cokolwiek innego
 

Klaudek

New member
Bierz Xiaomi z tej trójki, ja posiadam Go pro z avans.pl, możesz tam luknąć bo mają dobre kamery, ja zaczynałem od manty, byłem zadowolony współpracowała mi z gimbalem typu Feyiu czy Camone albo Lanparte.
 

axl2

Member
W cenie powyższych kamer udało mi się kupić sony hdr-as20. Jak przyjdzie to zdam relacje ale wydaje mi się że jest to najlepszy zakup w tej kwocie :)
 

Artur Z.

New member
Jak będziesz mógł to napisz jak się sprawuje. Chciałem również kupić coś w tej cenie i podpiąć do roweru.
 

enforces

New member
Teraz wyszły kamerki sportowe Xblitz. Oglądałem sample i za te pieniądze 300-400zł to obraz prezentuje się znakomicie, nawet podczas nagrywania pod światło.
 

maniek12

New member
Aktualnie posiadam GoPro Hero4 Silver, ale będę planował dokupić drugą kamerę, tylko teraz będę szukał czegoś tańszego i właśnie celowałbym w Xiaomi. Najważniejsze, żeby miała 60FPS przy FullHD :)
 

coleyash

New member
Mam na stanie Xiaomi Yi, wkrótce będę się zabierał za montowanie filmu z podróży poślubnej ;)
Generalnie w tej klasie cenowej daje radę, niedomaga tylko w ujęciach przy słabym oświetleniu. Wkurzające jest to, że konfiguracja jest dostępna tylko z poziomu smartfona (Android/iOS), ale tu dużo zależy od sposobu użytkowania - zwykle ustawiasz raz i kręcisz wszystkie materiały na tym ustawieniu :)
 
Do góry