Budowa systemu kina domowego od podstaw

Ares78

New member
Swoją drogą jeśli chodzi o swobodny dostęp do internetu znalazłem informacje (na polskim forum producenta), że w przyszłym roku mają się pojawić telewizory, które powstały we współpracy z google, a całość oparta będzie na Androidzie :D
 

slawomeer

New member
Swoją drogą jeśli chodzi o swobodny dostęp do internetu znalazłem informacje (na polskim forum producenta), że w przyszłym roku mają się pojawić telewizory, które powstały we współpracy z google, a całość oparta będzie na Androidzie :D
Również słyszałem kilka dni temu w tv o producencie (nie pamiętam którym) który w niedługim czasie wypuści telewizory z przeglądarką we współpracy z google. Byłaby to rewelacja i cieszę się że do kupna mam jeszcze kilka miesięcy. Co ciekawe w tym samym wywiadzie powiedziano o opinii analityków rynku, którzy to twierdzą że takie telewizory zostaną potraktowana przez rynek jako ciekawostka i nie wróżą im w związku z tym zawrotnej kariery. Mnie to co najmniej dziwi...
 

Ares78

New member
Ciężko przewidzieć jak się ukształtuje sytuacja, ale wizja przeglądania stron internetowych/licytacji przedmiotów na serwisach aukcyjnych etc. w oczekiwaniu na ulubiony program jest np. dla mnie bardzo kusząca. Tym bardziej, że jeśli całość oparta jest na androidzie, będzie zapewne możliwość dogrywania pewnych udogodnień.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Ciężko przewidzieć jak się ukształtuje sytuacja,

ale co cięzko przewidzieć już nawet na tym forum były podane ceny i foty , widziałem już jakieś rewiew na jakiejś stronie ang widziałem nawet review , modele pewnie wejdą w przyszłym roku i będzie zjazd cenowy tego co jest co tu przewidywać , będziesz miał do wyboru TV z przeglądarką lub bez to co kupisz :) ?
 

Ares78

New member
Pytanie jak będzie wyglądała całą przyszłoroczna oferta czyli czy będzie kilka modeli partych o współpracy z google czy już wszystkie będą posiadały tak rozbudowane opcje internetowe...

Co do cen to wyglądają zachęcająco nawet po uwzględnieniu przebitki na rynek europejski:

Internet TV Sony NSX-46GT1 -46cali
Cena: $1,399.99

Internet TV Sony NSX-40GT1 - 40cali
Cena: $999,99

Internet TV Sony NSX-32GT1 - 32cale
Cena: $799,99
 

slawomeer

New member
Wygląda na to że będę miał kolejny problem w przyszłym roku. Czy wybrać model bez przeglądarki po obniżkach cen czy dołożyć kasy i wziąć z przeglądarką. Znając siebie wezmę ten droższy model :).
Ps czy może ktoś umieścić tu jakieś linki z informacjami o takich modelach.
 

Ares78

New member
Zdjęcia masz chociażby na forum producenta z tego co pamiętam, patrząc na te telewizory osobiście mam wrażenie jakby designie palce maczali panowie od nadgryzionego jabłuszka :D Także jest przyjemnie ciekawie jak z jakością obrazu, jeżeli będzie taka jak w ex500 + funkcje internetowe to szykuje się niezła gratka. Następny mój telewizor miał być OLED ale coraz ciężej wytrzymać mi w tym postanowieniu. xD
 
Ostatnia edycja:
Do góry