Buczenie z suba REL R-205

pogrzebacz

New member
Witam, jakiś czas temu pojawił się problem buczenia z suba, wiem że jest w necie dużo takich tematów, tyle że u mnie buczenie pojawia się po jakiejś godzinie intensywnego (transowego) grania, sub podłączony do listwy wraz z wzmacniaczem (połączenie wysokopoziomowe do terminali głośnikowych wzmacniacza) i tv (sprzęt w podpisie) oraz do tego samego gniazdka w ścianie co pc (dwie listwy do jednego gniazdka), może za dużo tych urządzeń? Podłączenie suba do innego gniazdka może rozwiązać problem? Czy to problem z samym subem?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Pociągnij na próbę przedłużaczem i sam ocenisz. Jak sub na gwarancji to się nie ma czym przejmować. Wcześniej tego nie miałeś? Bardzo fajny posiadasz sprzęt audio:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pogrzebacz

New member
Właśnie jest podłączone przedłużaczem, ale spróbuje jeszcze bezpośrednio do ściany. jak odłączyłem telewizor z listwy gdy buczał sub, buczenie zrobiło się jeszcze głośniejsze. Tak wcześniej tego nie było, możliwe że pojawiło się to po dołożeniu jakiegoś urządzenia np nowy dekoder kablówki lub router.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Możliwe że jakieś urządzenie powoduje zakłucenia. A gniazdka masz z uziemieniem? Musisz potestować i wypinać kolejno. Zacznij od tych które ostatnio podłączałeś. Nie jestem elektrykiem, ale może to nie wina samych urządzeń a kabli zasilających. Może mają jakieś przebicia itd. Ja jeszcze bym spróbował podłączyć suba innym kablem RCA, tak dla sprawdzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry