Brawurowa komedia „Przychodzi facet do lekarza” w reżyserii Dany’ego Boona.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Francuski przebój „PRZYCHODZI FACET DO LEKARZA” PO RAZ PIERWSZY W POLSKIEJ TELEWIZJI, TYLKO W CANAL+.
[/FONT]


pfdl.jpg


[FONT=&quot]Lato w CANAL+ trwa – w wakacyjnej ofercie stacji znalazła się m.in. brawurowa komedia „Przychodzi facet do lekarza” w reżyserii Dany’ego Boona, autora hitu „Jeszcze dalej niż Północ”. Film o zabawnych perypetiach znerwicowanego hipochondryka obejrzało w samej tylko Francji ponad 5 milionów widzów, których porwało zwariowane poczucie humoru, doborowa obsada i reżyserska wirtuozeria. Premiera telewizyjna w CANAL+ w sobotę 15 sierpnia, o 21:00. [/FONT]

[FONT=&quot]W CANAL+ cały sierpień zapowiada się wyjątkowo pogodnie – widzowie będą mieli okazję obejrzeć również inne komedie, wśród nich: „Riwierę dla dwojga”, „Razem czy osobno?”, „Romans na dwie noce” i „Szkołę życia”. [/FONT]

[FONT=&quot]Bohaterem filmu „Przychodzi facet do lekarza” jest Romain Faubert (Dany Boon) przekonany o tym, że jego organizm jest siedliskiem przeróżnych chorób. Swoją hipochondrią zadręcza doktora Dimitriego Zvenkę (Kad Merad), jedynego człowieka, który ma jeszcze dla Romaina odrobinę serca i życzliwości. Pewnego dnia Zvenka wpada na pomysł, jak pozbyć się Romaina – postanawia, że znajdzie mu opiekuńczą kobietę, która zajmie się nim i jego „chorobami”. Ale gdy Romainem zaczyna interesować się siostra doktora (Alice Pol), Zvenka wprowadza w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. [/FONT]
[FONT=&quot]„Przychodzi facet do lekarza” to pełna francuskiego poczucia humoru komedia, stawiana w jednym rzędzie obok takich hitów jak „Nietykalni”, „Jeszcze dalej niż Północ”, czy „Nic do oclenia”. [/FONT][FONT=&quot]Film obejrzało we francuskich kinach ponad 5,2 mln widzów, zapewniając mu miejsce w pierwszej trójce najpopularniejszych tytułów 2014 roku. W głównych rolach występuje niepowtarzalny duet komików Kad Merad i Danny Boon, którzy w 2008 roku porwali widzów komedią „Jeszcze dalej niż Północ”. Kad Merad znany jest również polskim widzom z roli taty Mikołajka z ekranizacji popularnych francuskich książeczek dla dzieci. [/FONT]
 
D

Deleted member 121090

Guest
Słaba ta komedyjka. Poprzednie z tym aktorem były dużo lepsze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze dalej niż północ - mi się podobał.
Miałem nadzieję, że ten też będzie extra.
 
D

Deleted member 121090

Guest
No niestety to nie tego formatu film co Jeszcze dalej.... czy Nic do oclenia.
Też się cieszyłem na ten film a tu lipa.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tak, to sympatyczny film ale jednak np. Nic do oclenia było lepsze.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki - przeoczyłem zapewne ten post bo jakoś nie kojarzę żeby było o tym filmie ... także trzeba będzie obejrzeć :)
 
Do góry