BRAVIA Internet Video czyli nowe usługi Sony na telewizorach Bravia zawierają pakiet

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
BRAVIA Internet Video czyli nowe usługi Sony na telewizorach Bravia zawierają pakiet
prezentacji filmów pod nazwą 3D Experience. Pakiet ma zawierać najnowsze i najświeższe programy i filmy w 3D.
3D_Experience_Menu_for_Pres.png

3D Experience Menu

VOD oferuje serię eksperymentalnych filmów i wideo promocji w 3D, w tym nawet najnowsze produkcje z ostatnim filmem o przygodach Harry Pottera. "Harry Potter i Insygnia Śmierci" - Część 1 i 2, wszystkie w 3D. "The Amazing Spider-Man" i "Arthur Christmas" (syn Mikołaja) i w 3D promocyjne muzyczne teledyski.
Usługa będzie dostępna od 07 grudnia 2011 dla tych, którzy mają telewizor 3D BRAVIA, Blu-ray 3D lub system kina domowego 3D. 3D Experience usługi zapewnią bezpośredni dostęp do szerokiej gamy materiałów 3D , w tym eksperymentalne programy wideo i promocje wideo różnego rodzaju.
W pakiecie - filmy, muzyka, sport i programy dokumentalne. Na początek około 50 tytułów.
Atrakcja sportowa to turniej tenisa Wimbledon 2011 roku w 3D.
Zalecane 10 Mbps łącze internetowe. Telewizory BRAVIA z "Video BRAVIA Internet" i możliwości 3D dostępne są na rynku od 2010 roku.

fullhd


 

Soniak45

New member
Witam - kiki - to już działa ??? bo mam zestaw sony BDV E-870 z blu-ray 3d zainstalowane najnowsze oprogramowanie włączone funkcje ogladania 3 d wielkości ekranu itd i po wczytaniu aplikacji z neta wyskakuje plansza z napisem ze aby odbierać muszę miec sony hdtv zestaw, okulary lub blu-ray itd cos zwalone jest :(.Zestaw podłączony do philipsa 9705 .Pozdrawiam
 

Soniak45

New member
Witam :) no to tylko się cieszyć ja dalej będe szukał przyczyny czemu na blu-ray nie ma czy to przyczyna mego sprzetu ustawień a moze jeszcze na blu-ray nie ma ?? ale skoro by nie było dlaczego pojawia sie w opcjach jako dostępna funkcja :( .Jak nie dam rady opanować zagadnienia zadzwonie do sony :)
------------------------------------------------------------------------
sony 40" W5500/sony HX1/sony BDV E-870/philips 40" 9705 ambi wymiata :)
 

Soniak45

New member
Witam , Sygnał dostępny jest na TV z funkcją 3d i blu-ray a co zatym idzie i ps3 pewnie , jednak w przypadky blu-ray soniacza aby zobaczyć nawet tylko podgląd i dostępne treści i tak trzeba mieć TV 3d bo inaczej tylko czarna plansza :) .Zatem w moim przypadku musze dokupic sobie prezent na Gwiazdkę w postaci nadajnika 3 d :).Pozdrawiam
 

Soniak45

New member
Witam - Slawko 23 - pytanko mam są ciekawe jakieś filmiki ,demka i w jakiej jakości to lata :) czy też to płatne w większosci jest ?? Pozdrawiam.
 

czenio

New member
Witam - Slawko 23 - pytanko mam są ciekawe jakieś filmiki ,demka i w jakiej jakości to lata :) czy też to płatne w większosci jest ?? Pozdrawiam.
Na moim EX720 działa . Jakość bardzo dobra. Wszystko darmo. Łącze internetowe mam tylko 3 Mb
więc trochę rwie ale wreszcie można oglądać 3D w bardzo dobrej jakości.
 

Soniak45

New member
Witam Panowie właśnie dotarły do mnie okularki i przekaźnik .Właśnie wypróbowałem to ustrojstwo z ruska mówiąc :) różnie tu pisano o 3d philips 9705.Powiem tak wszystko dzieki demkom soniego sprawadza się do jednego jakosć 3d zależy od tego jaki materiał został przygotowany.I tak od misz marzu i pląso oczu do super obrazu wręcz realistycznego .Nie wiem jak Wy macie ustawiony tryb obrazu ,ja mam blu-ray soniak + philips9705 i musze dac ustawienia tryb obrazu jako jaskrawe bo na innych jest za ciemno .Mimo wszystko niech gadają co chcą że to jeszcze nie to i trzeba czekac ,bajerek jest fajny i zaskakujący a skoro funkcja 3 d jest dostępna to czemu z tego nie korzystać :).Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

pogow

New member
Mam drobne pytanko, czy potrzeba do tego blu-ray 3D + tv 3D, czy może wystarczy sam odtwarzacz Blu-Ray (bez 3D) +TV 3D?
Przymierzam się do zakupu Sony BDP S-280 i chcę podłączyć go do TV LG 50PZ250.
 

Soniak45

New member
Witam-pogow- Tak jak w opisie akurat w przypadku tej usługi dotyczy tylko telewizorów sony 3d /blu-ray 3d i playstation 3 .Moim zdaniem skoro masz tą plazmę z 3d to mija się z celem kupowanie blu-raya bez 3d .Nosniki z czasem będa tanieć i będzie coraz więcej materiału a bez funkcji 3d nie obejrzysz żadnych płyt nagranych w standardzie 3d .Twoja decyzja ale jesli ta plazma ma Ci posłużyc jeszcze kilka lat ?? kupiłbym blu-ray z 3d.Pozdrawiam
-----------------------------------------------------------------------
sony 40" w5500/sony hx1/sony bdv e-870/philips 40" 9705/xbox 360 250GB+kinect.
 
Do góry