bravia 40Nx700 problemy z hd

Maxsim86

New member
Witam. Od ok 2 lat posiadam bravię NX700. Za telewizor dałem ok 4500zł. BYŁEM fanem firmy SONY jakoś tak od ps1 zostało. Za tą cenę spodziewałem się dobrego produktu no i wsparcia firmy sony. Niestety jest inaczej. Lcd spisuje się nie najgorzej jednak wsparcia od Sony brak. Z tv mam kilka problemów, a mianowicie:
- brak możliwości oglądania YOUTube i innych serwisów w HD,
- brak możliwości sterowania Tv za pośrednictwem androida (za sprawą aplikacji nie firmowanej przez Sony można zwiększyć głośnośc za sprawą aplikacji Sony nie można nic),
- brak możliwości wpisywania tekstu za pomocą laptopa vaio,
- wiele denerwujących błędów i to że firma Sony nie kwapi się by je naprawić. Pisałem już chyba do każdej fili.
Jeśli ktoś ma podobne problemy lub rozwiązanie będe wdzięczny.:bober:
 

slawko_23

New member
Bez reklam
YT w hd oferowany jest dopiero w S od zeszłego roku (np NX720), co do sterowania androidem, to też od roku.
Mam ex500 i tez nie mam np hbb tv. :(
 

eM!

New member
Maxsim86 przepraszam ale nie rozumiem Cię. To tak jakbym napisał do np Fiata, że byłem jego fanem bo kupiłem Fiata Punto1 i nie mam żadnego wsparcia od nich. Dlaczego nie przyjechali po 2 latach i nie zmienili mi silnika od najnowszej wersji tego modelu (nie chcę abyś odbierał to jako szydzenie z Ciebie. Jest to tylko przykład w jaki sposób rozumiem Twoją wypowiedź). Rozumiem, że denerwują Cię mankamenty takie jak brak HD na YouTube ale w ten sposób każdy kupiłby jeden TV w swoim życiu i czekał na aktualizację. Po pewnym czasie (idąc bardzo futurystycznie) Sony musiałoby przeprowadzić masową akcję serwisową i wymieniać matryce aby można było wyświetlać 3D w starszych modelach.
Możesz zawsze dokupić najtańszy odtwarzać Blu-Ray (np Sony to będziesz obsługiwał wszystko jednym pilotem lub innego producenta) dzięki któremu będziesz mógł odpalać filmy z YT w HD, gdzie będziesz mógł obsługiwać odtwarzacz przez Androida (MediaRemote) oraz wpisywać tekst przez tą aplikację.

A ja mam pytanie do Ciebie. Jest jakiś inny producent, który daje takie możliwości (poprzez aktualizacje) w swoich TV sprzed 2 lat? Ja osobiście nie znam ale może Ty podasz jakiś przykład.

Jeśli ktoś ma podobne problemy lub rozwiązanie będe wdzięczny.
Kup odtwarzać Blu-Ray Sony (użyjesz BraviaSync do obsługi 1 pilotem wszystkiego) i będziesz cieszył się rzeczami na które teraz narzekasz.
P.S. żadna firma nie wprowadzi Ci zmian na podstawie Twoich zażaleń. Jeśli cała seria TV stawałaby w płomieniach po włączeniu - wtedy możesz liczyć na poprawę. Za duże pieniądze są to dla nich a za mały zysk.
 
Do góry