Brak TVNu w Cyfrowym Polsacie od nowego roku

Bulsky

New member
Teoretycznie tak, pojawiło sie na 12188 TVN ale na chiwle bo po chwili mialem znow sygnal kodowany ale na wszytskich kanałach. Wrzucilem nowe oprogramownie, ustawilem all na nowo, default settings poszły, lista przewrocona, niekodowane łapie, ale teraz (po żądaniu ponowienia sygnalu z satki) nadal nic nie widzi wiec czekam. Dla ścisłości TVN7 i Turbo widzę tylko na transponderze 11393 (i to nie działało od ok 4 dni)....mowiac krotko kicha stoji jak stodoła
 

Bulsky

New member
U mnie niestety nie działają. Troszkę powęszyłem i wielu osobom nie działa TVN, TVN7 i Turbo, ale nie wiem dlaczego o jednych jest ok a u innych już w grudniu się działy jaja. Do mnie temat dotarł jak napisalem ok 4 dni temu.

Poza tym dalsze newsy dodam, że przez chwilę miałem wszytsko za wyjątkiem TVN, TVN7 i TURBO ale tylko na chwilę. Terqaz znów all zakodowane :/ Zaraz mnie #$% trafi.
 

Bulsky

New member
No to powiem tak, zaczynam sie zastanawiac czy to nie konwerter. Niech ktos potwierdzi tezę. Na transponderze poza kanałami tVn7, turbo i tvn, reszta działa idealnie. Poza tym programy kodowane z innych transponderów działają bez najmniejszych zastrzeżeń.

Konwerter czy co?
 

qura12

Member
Bez reklam
dziwna sprawa z tym tvn... mam dwóch znajomych którzy mają CP i u jednego wszystko jest ok a u drugiego kanały tvn raz są a raz ich nie ma...
 

Bulsky

New member
Faktycznie zastanawiające, powiem szczerze ze umówiłem się z facetem który przyjedzie i założy mi jakiś monoblock twin i może to zniweluje problemy. Fakty na chwile obecną są takie, że Humax twierdzi że tuner jest jak najbardziej ok (i jestem skłonny w to uwierzyć - wszytsko pozostałe działa super), CP pomijając że nie odpisują itp - konsultanci twierdzą że mają nadawany sygnał, facet z CP (dystrybutor) sprawdził mi moduł CAM i kartę i u niego działa - i tutaj chyba pozostaje kwestia instalacji :roll:

jakby sprawa sie nie wyklarowala, napisze rozwiazanie
 

Bulsky

New member
Wlasnie rozwiawialem z konsultantem z CP i nie za bardzo potrafił mi pomóc, powiedział że tylko mogę zresetować ustawienia tunera i powinno działać. U nich niby działa wszytsko, także zabieram się za ustawianie i zaraz zobaczymy co i jak...

UPDATE:

Niestety wszytsko po staremu, czyli TVN, TVN7 i TVN TURBO nie działają z transpondera 11393 - w przeciwieństwie do TVN Style i całej reszty.
 
Ostatnia edycja:

luki_R

New member
Tak naprawdę nie wiadomo nawet kiedy ta umowa się kończy, wiadomo, że jest to początek 2009 roku, a negocjacje miały trwać do końca stycznia, jednak nie oznacza to, że umowa wygasa właśnie jutro, bo może ona obowiązywać np. do końca marca, ponieważ jak wiadomo takie sprawy załatwia się zazwyczaj kilka miesięcy przed. Myśle jednak, że żadnej wymiany nie będzie, tylko CP zapłaci odpowiednio większą kwotę za te kanały (przy okazji podnosząc z tego powodu abonament). Jedyną dla mnie zaletą pojawienia się tych kanałów w N byłaby możliwość nagrywania i przewijania reklam, ponieważ i tak mam je z DVB-T.
 

Bulsky

New member
póki co trwa zabwa w odbijanego... sensor ma wypuścić nowy soft do Humaxów, bo i najnowsze modele mają ten sam problem. Co do innych producentów to nie wiem. Natomiast CP ma oficjalne zgłoszenie od kilku dni, z nieoficjalnego zrodla wiem ze maja od kilkunastu...co bedzie to zobaczymy, ludzi się wku#$% ze bede domagali sie zwrotu za abonament za czas niedzialanie usług (Ci co mają modułu warunkowego dostępu zakupione w CP).. co bezie to zbaczymy. To taki skrót
 
Do góry