Brak TVNu w Cyfrowym Polsacie od nowego roku

jack119

New member
Koleś w punkcie N powiedział mi, że nie warto brać Cyfrowego Polsatu, ponieważ od nowego roku zabraknie tam wszystkich kanałów TVNu.
Dla mnie skreśla tą platformę bez dwóch zdań.
TVN Turbo musi być ;P
 

qbazzi

New member
mexxmen30 jakbys niewiedział to na poczatku 2009 roku wygasa umowa TVN z Polsatem.
I prawdopodobnie cp straci wszystkie tvn jezeli nie udostepni n-ce polsatu.
 
J

Judash

Guest
mexxmen30 napisał:
Nie wiem skad to gosc wyciagnoł za jakiego obrazka bo dzis dostałem nowy aneks do umowy i wyraznie wypisane sa kanały TVN-u
Jest jeszcze jeden aspekt sprawy przyszłego powodzenia telewizji n, a mianowicie nieoficjalnie redakcja SAT Kuriera dowiedziała się, że kończy się umowa na kanały TVN w Cyfrowym Polsacie i dotyczy to początku roku 2009, a nie 2011, jak podawano jeszcze rok temu.
Renegocjacja kontraktu jest więc trudna, bo ITI stawia sprawę honorowo - nie chodzi o pieniądze, ale o biznes, czyli wymianę kanałów TVN za Polsat (jeden za jeden) i wolnorynkowe rywalizowanie ofertą, promocjami. Telewizja n najbardziej zainteresowana jest kanałem Polsat i ew. Polsat HD, jeśli taki ruszy. Pozostałymi kanałami tematycznymi Polsatu telewizja n nie jest już tak bardzo zainteresowana. Za to największa platforma Cyfrowy Polsat potrzebuje, jak wody do picia, wszystkich kanałów produkcji TVN, które obecnie są w ofercie CP. Utrata przez Cyfrowy Polsat choćby 1-2 kanałów tematycznych TVN może spowodować gwałtowny odpływ abonentów do innych platform cyfrowych i sieci kablowych.

A tutaj link do artykulu.

http://satkurier.pl/news/43809/n-ma-juz-400-tys-abonentow.html
 
Ostatnia edycja:

szwajcar

New member
Jeżeli tytuł tematu okaże się prawdą oraz jak piszę ludzie programy TVN są na umowach (aneksach) z CP to wszyscy posiadający lojalki będą mogli legalnie je rozwiązać bez konsekwencji.
 

qbazzi

New member
wydaje mi sie ze CP da n-ce Polsat, i dlatego właśnie TVN-y są na umowach, a skoro n-ka niechce pieniedzy tylko kanał polsatu to niewidze innej opcji
 
J

Judash

Guest
W dniu 3 listopada Cyfrowy Polsat poinformował o wprowadzeniu do oferty swojej platformy nowego pakietu, który ma być niejako alternatywą dla Telewizji na Kartę oraz pakietu powitalnego w Cyfrze+. Nowa oferta nosi nazwę Mini Max. W dniu 5 listopada 2008 wiadomo już znacznie więcej. Najważniejszą wiadomością jest to, że każdy klient podpisujący umowę na pakiet Mini Max dostanie dostęp do niego na 12 miesięcy za darmo.


Mini Max to oferta zawierająca 23 kanały polskojęzyczne.
Największą jego zaletą jest zestaw wszystkich popularnych kanałów produkowanych i tworzonych przez Telewizję Polsat (kodowanych!):
- Polsat
- Polsat 2
- Polsat Sport
- Polsat News
- Polsat Cafe
- Polsat Play
- TV4
Dodatkowo w pakiecie znalazły się kanały: TVP1, TVP2, TVN, TVN7 (również kodowane).

Zwroccie uwage, ze w tej promocji CP, DODATKOWO znalazly sie w/w programy ;).Ciekawe, czy rownie dobrze moga je wylaczyc w 2009 roku?Ma to byc odpowiedz na TnK i powitalny pakiet C+.
 
J

Judash

Guest
Ostatnia edycja:

Liptonosz

New member
Bez reklam
Główkuję co mogą przynieść nam użytkownikom takie ruchy. Sprzedawcom wiadomo brak tvn w polsacie podniesie sprzedaż N:)
Jeżeli polsat zacznie konkurować z tvn to ten może poszerzy swoją ofertę o dodatkowe tvn'y hd. Jestem za takimi zmianami, nie ma to jak zdrowa konkurencja albo drastyczne ruchy:)

Nie przepadam za polsatem, dlatego trzymam kciuki żeby stracili tvn:)
 
J

Judash

Guest
Jak komus zalezy na samym Polsacie, to zlapie go ze zwyklej anteny i juz.Reszta programow dla mnie moze nie istniec ;).Ligi polskiej tam nie ma, angielskiej tez brak, hiszpanskiej..itd...Nigdy mnie ta platforma jakos nie pociagala i nie pociaga.
 

MarcusGawin

New member
Zeby bylo ciekawiej to 4 lub 5-ego grudnia CP obchodzi tez rocznicę(chyba 9-tą)może tez będzie "urodzinowa promocja":D .Sam czekam na świąteczno-urodzinową ofertę CP,bo to co teraz proponuja to jest zagmatwane i umowy bardzo dlugie.:eek:k:
 

panorafix

Member
Judash napisał:
Jak komus zalezy na samym Polsacie, to zlapie go ze zwyklej anteny i juz.Reszta programow dla mnie moze nie istniec ;).Ligi polskiej tam nie ma, angielskiej tez brak, hiszpanskiej..itd...Nigdy mnie ta platforma jakos nie pociagala i nie pociaga.
Fakt mam polsat z kablówki oprócz N-ki ale zapomniałem o nim i nie oglądam go odkąd mam talerz:).Więc jest mi zbyteczny.
 

pavcio76

New member
kanały tvn

Jak polsat nie dogada się z tvn,i straci kanały ITI to ma pozamiatane!Osobiście zmienie platforme na N,bo polsat bez kanałów tvn będzie beznadziejny.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
w ogole co to za ,, DIODA ,, na polsacie sa kanaly tvn , a na N-ce nie ma POLSATOW ? jezeli polsat sie nie dogada , to mocno straci , druga sprawa to kanaly HD na CP ....
 

p@well

New member
Polsat ma extra zagrychę z nową umową z ITI. Myślę , że n-ka w końcu przeszła do ofensywy i może uzyskać te upragnione 0,5 mln abo. Już widzę jak w n-ce byłby Polsat i polsat sport HD - słupki w górę panowie.
Swoja drogą konkurencja i wolny rynek może przynieść klientowi więcej niżby oczekiwał, prawda?
 
Ostatnia edycja:
Do góry