Brak synchronizacji dźwięku z obrazem na YouTube

Kixec

New member
Cześć. TCL 43P735 na YouTubie pierwszy idzie obraz dopiero za nim dźwięk. Dźwięk odtwarzam na głośniku wewnętrznym (!!!). W ustawieniach muszę ustawić opóźnienie dźwięku na około 270 żeby na YT było okej ale wtedy na TV naziemnej jest źle. :/ Czy macie jakieś rady na to? Resetowałem aplikację, aktualizowałem aplikację i system, przywracałem ustawienia fabryczne i wciąż to samo.
 

Kixec

New member
Problem rozwiązany. Ogólnie opóźnienie występuje we wszystkich aplikacjach na Google TV, nie tylko na YouTube a ustawiona funkcja opóźnienie dźwięku działa tylko w zakresie danego źródła czyli moja pomyłka bo teraz zauważyłem, że na TV naziemnej opóźnienie mam 0 a przełączając na Google TV jest takie jak trzeba. Być może zmyliła mnie funkcja przypisująca ustawienia tylko dla konkretnego źródła która jest w ustawieniach ale obrazu.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość żeby pobrać dany software w pliku tak aby można było go w razie czego zainstalować za pomocą USB (jak wiemy nie zawsze aktualizacje wnoszą poprawki, czasami też nowe błędy)? Widziałem, że różne softy krążą po sieci ale czy nie ma jakiejś ogólnej, zbiorczej strony ze wszystkimi do wszystkich modeli? Wolałbym jakieś sprawdzone źródło niż post jakiegoś randomowego kolesia z linkiem do nieznanego pliku na mega.co.nz.
 
Do góry