brak sygnału na lcd z laptopa

maro786

New member
tak jak w temacie podłączam laptopa do telewizora sony bravia w5500 przez d-sub (vga) i na tv jest brak sygnału. zacznę od tego że na początku chodziło dopóki nie pobawiłem się w klonowanie i rozszerzanie obrazu we wł grafiki ale to nic zrobiłem format myślałem że sygnał już będzie a tu dalej nic więc poszedłem do szwagra z lapkiem i na jego tv lcd też nie ma obrazu choć na jego dwóch laptopach sygnał był lecz na moim nie. próbowałem dosłownie juz wszystkiego róznych ustawień rozdzielczosci przełączanie typu fn plus f5 MA KTOŚ MOŻE JAKIŚ POMYSŁ CO SIĘ MOGŁO SPIEPRZYĆ?
 

robert514

New member
tak jak w temacie podłączam laptopa do telewizora sony bravia w5500 przez d-sub (vga) i na tv jest brak sygnału. zacznę od tego że na początku chodziło dopóki nie pobawiłem się w klonowanie i rozszerzanie obrazu we wł grafiki ale to nic zrobiłem format myślałem że sygnał już będzie a tu dalej nic więc poszedłem do szwagra z lapkiem i na jego tv lcd też nie ma obrazu choć na jego dwóch laptopach sygnał był lecz na moim nie. próbowałem dosłownie juz wszystkiego róznych ustawień rozdzielczosci przełączanie typu fn plus f5 MA KTOŚ MOŻE JAKIŚ POMYSŁ CO SIĘ MOGŁO SPIEPRZYĆ?

A może tak podał byś model laptopa, jaki os, jaka karta, bo coś szklana kula szwankuje.
 

maro786

New member
mogę dodać że próbowałem już chyba wszystkiego np przelączać fn+f5,kilku kabli,podlanczac lapka pod inny tv, wgrywac stery od nowa i nic
 

maro786

New member
rozmawiałem z kolega który się zna na komputerach i mówił że jest możliwość że wejście d-sub się spaliło w laptopie ale ekran zewn. widzi teraz powiedzcie mi czy to możliwe? jak sam mogę to sprawdzić bo nie chciałbym mu dawać on sprawdzi okaże się że wejście jest do d..y i bede musiał dać na serwis lapka a tak bym dał odrazu jak tylko miałbym pewność że wejście jest spalone
 

maro786

New member
a czy jeśli podłącze stacjonarny pod tv bez zadnych ustawien powinienem miec jakis sygnal ? chodzi mi o to zeby sprawdzic czy wejscie tam jest ok?
 
Do góry