Brak Skype w UE46D6500

sabek

New member
Witajcie,

znalazłem informację, że Microsoft zrezygnował ze wsparcia Skype na platformach SmartTV. No i faktycznie na moim UE46D6500 nie ma już ikony Skype, żeby móc z niego korzystać :( Czy jest jakaś możliwość, żeby przywrócić tą funkcjonalność? Mam włączoną automatyczną aktualizację oprogramowania, więc może da radę wgrać jakieś starsze oprogramowanie (downgrade) i wyłączyć ją po prostu, żeby już TV nie ściągał update i Skype działał jak dotychczas? Ewentualnie jakiś inny sposób jest możlwy - spotkaliście się z tym problemem już?

pozdrawiam,
Sabek
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witajcie,

znalazłem informację, że Microsoft zrezygnował ze wsparcia Skype na platformach SmartTV. No i faktycznie na moim UE46D6500 nie ma już ikony Skype, żeby móc z niego korzystać :( Czy jest jakaś możliwość, żeby przywrócić tą funkcjonalność? Mam włączoną automatyczną aktualizację oprogramowania, więc może da radę wgrać jakieś starsze oprogramowanie (downgrade) i wyłączyć ją po prostu, żeby już TV nie ściągał update i Skype działał jak dotychczas? Ewentualnie jakiś inny sposób jest możlwy - spotkaliście się z tym problemem już?

pozdrawiam,
Sabek


Niestety komunikacja dla Smart TV w ramach Skype jest już niemożliwa właśnie z uwagi na brak wsparcia dla tej aplikacji w tv :!: Już się nie da -tak jak wcześniej usunięto aplikację z próbkami
3D w Samsungu :-(
 

cacumen

Member
Bez reklam
Taki mail trafił do mnie :
Skype™
Ważna informacja
Otrzymujesz tę wiadomość e-mail, ponieważ korzystasz ze Skype'a na swoim telewizorze. Wiadomość ta dotyczy istotnej zmiany związanej z aplikacją Skype dla telewizorów.
Chcąc dostosować nasze usługi do zmieniających się przyzwyczajeń i potrzeb użytkowników, rezygnujemy z możliwości nawiązywania połączeń głosowych za pośrednictwem telewizorów, aby skupić się na ulepszaniu tej funkcji na innych najczęściej używanych platformach: komórkach i tabletach.
Dlatego też nie będziemy już obsługiwać Skype'a dla telewizorów, a do 30 czerwca 2016 r. aplikacja Skype dla telewizorów Samsung zostanie usunięta.
Przepraszamy za wszelkie wynikające z tej zmiany niedogodności. Jednocześnie zachęcamy do pobrania Skype'a na laptopa, tablet lub telefon komórkowy.

I to tyle na koniec w tej bulwersującej sprawie :!:
 
Do góry