Brak pamięci ustawień internetu 46D7000

adas81

Member
Witam
Może to przypadek,ale po jednej z aktualizacji, chyba 1014, telewizor przestał pamiętać ustawienia sieci. Mam nową aktualizację 1015 i się nic nie zmieniło w tej kwestii.Za każdym razem, gdy wyłączę telewizor, ustawienia sieci się kasują i na nowo muszę robić ustawienia. Czy ktoś może spotkał się z tym problemem i wie jak go rozwiązać>?
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
adas81 kolego może to być wina szyfrowania w sieci jak testowałem po szyfrowaniu wep nie trzyma ustawień ale po po tkip trzyma
 

adas81

Member
Witam
Na 1016 też nie trzyma.
Tdx, ale przez jakieś 2 miesiące działał bez problemu, tylko od około miesiąca może, nie pamięta ustawień. A przy okazji jak zmienić szyfrowanie?
Pozdrawiam
 

Chris_M

New member
Witam
Może to przypadek,ale po jednej z aktualizacji, chyba 1014, telewizor przestał pamiętać ustawienia sieci. Mam nową aktualizację 1015 i się nic nie zmieniło w tej kwestii.Za każdym razem, gdy wyłączę telewizor, ustawienia sieci się kasują i na nowo muszę robić ustawienia. Czy ktoś może spotkał się z tym problemem i wie jak go rozwiązać>?
Sprawdziłem jak to jest u mnie.
Po wyłączeniu pilotem (stan stand-by), telewizor pamięta ustawienia.
Po wyciągnięciu wtyczki z kontaktu, zapomina.
UE40D7000, firmware ver. 1015, szyfrowanie WPA-Personal/TKIP.
Przy okazji:
Telewizor nie obsługuje szyfrowania WPA2-Personal/TKIP. Niewykluczone, że nie obsługuje również WPA-Personal/TKIP z długimi hasłami, a w każdym razie mnie nie udało się połączyć przy długim (ponad 60 znaków) haśle.
 

arek15

New member
adas 81, ja tez mam ten sam problem , mam połączenie po WI FI - i po wyłączeniu też musze wbijac hasło zeby połączyć sie z Internetem. Miałem wersje oprogramowania 14, teraz mam 15 i jest to smo.
Może udało Ci sie rozwiazac ten problem ?
 

powersatbox

New member
a dla czego nie zaktualizujecie do "wersji 17" z 20 październik, 2011 może to coś zmieni jest tam mowa o połączeniu z netem.
 
Ostatnia edycja:

hektor13

New member
ja mam to samo!! za kazdym razem musze od nowa wpisaywac haslo i laczyc sie z routerem!!!! pomózcie to uciązliwe, w sasmungu zglosilem to odpowiedizlei ze trwa weryfikacjja problemu , cokoliwek u nich to znaczy
 

tdx

New member
Bez reklam
ja mam to samo!! za kazdym razem musze od nowa wpisaywac haslo i laczyc sie z routerem!!!! pomózcie to uciązliwe, w sasmungu zglosilem to odpowiedizlei ze trwa weryfikacjja problemu , cokoliwek u nich to znaczy

a możesz napisać jak długie masz hasło i typ szyfrowania na routerze?
 

tdx

New member
Bez reklam
Chcesz powiedzieć, że przy takim haśle telewizor nie zapomina ustawień sieci pomimo wyciągnięcia wtyczki zasilania z gniazdka?

Nie pisałem tylko o sytuacji w której TV nie trzyma ustawień w ogóle. Czyli przy każdorazowym włączeniu TV trzeba ustawiać sieć na nowo - mimo że jest podłączony do prądu.
 
Do góry